Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha férfiből nem lehet nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiből nem lehet nőt csinálni akkor nő-ből lehet férfit csinálni?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű shemale lány aki férfi volt csak átoperáltatta magát és hormonkezelésen vett részt , ha ő rá azt mondjátok hogy nem lehet soha nő ő akkor is férfi marad hiába operáltatta át magát és hiába gyönyörű.


Akkor mi a helyzet fordítva?


Egy nő-ből sem lehet soha férfi?


Hiába vesz részt hormon terápián hiába operálják át ő akkor sem lesz férfi ő nő marad?



Ha nő marad de férfinek néz ki akkor ti megd..gnátok?


Ha azt mondjátok nem d..gnátok meg azért mert férfinak nézz és ő nem nő ,akkor önellentmondtok magatoknak amikor azt mondjátok hogy a shemale lányok nem lányok hanem férfiak.



2020. júl. 3. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Egyikből se lesz soha másik nemű!

Attól hogy átoperálják ás agyon hormonozzák, attól még a haj szerkezete, csontozata, sejtjei ugyan úgy az eredeti nemű marad. Soha nem lesz 100%-osan nő egy férfi, és egy férfi se nő!

2020. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy vagyok vele, hogy aki külsőleg nőnek néz ki, de farka van, ő nő. Aki külsőleg férfinak néz ki, az férfi.


De több emberrel beszélgettem, akik a transzszexuális nőkre (fiúból lett lány) nem képesek nőként nézni (nem számít hogy farkuk van-e). Ami hülyeség... Ők azt mondják hogy előbb lennének egy puncival rendelkező férfival mint egy farokkal rendelkező nővel.


Ami érthetetlen a számomra...

2020. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Az marad, aminek született. A genetikát nem lehet felülírni. Műtétek és hormonkezelés meg hosszútávon csúnyán visszaütnek, csak sajnálni tudom az ilyen embereket.
2020. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tom sztem elég sikeres volt a dolog


[link]

2020. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyikből sem lehet. A férfi mindig férfi marad, a nő mindig nő. Minden egyes sejtünkben benne van ez az információ.
2020. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez olyan mint amikor a South Park-ban Kyle apja uszonyt operáltatott a hátára mert delfin akart lenni. Delfin lett belőle? Nem, csak egy ember akit a világ meghagyott a téveszméjében és ezzel segédkeztek abban hogy ő maga hülyét csináljon magából. Ez a 21. századi "tolerancia"...

Ha XY kromoszómáid vannak akkor férfi vagy. Ha XX akkor meg nő. Semmilyen beavatkozás nem fog mágikus módon átváltoztatni azzá akinek nem születtél (ha jól is sikerül akkor is max. hülyítheted vele önmagadat és másokat). Ahogy semmilyen botox nem fogja a 60 éves celebeket se újra huszonévessé tenni (a hátuk mögött viszont mindenki szörnyülködik rajtuk). Csak a plasztikai sebészek gazdagodnak az ilyenen.

Nem intoleranciából meg transzfóbiából mondom ezeket hanem jószándékból és segítőkészségből. Aki pedig a mai világban már nem értékeli az (aláírom hogy fájdalmas) őszinteséget (inkább felháborodik rajta) az pontozzon le nyugodtan.

2020. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Toleráns vagyok, nem ítélek el senkit a mássága miatt, sőt még meleg barátaim, ismerőseim is vannak. Elfogadom őket, de mások meg fogadják már el, hogy heteró férfiként csak a nők izgatnak. Fogadja el, hogy a szememben sem a shemale sem az átoperált transz nem lesz nő, nem tudok rá felizgulni. Akkor sem ha "odalent" csinálnak neki valami torz, elfuserált műp.ncit.

S egy férfivé operált nő sem tud izgatni, mert nem nőies. A képen látható pasi/nő sem izgatna fel. Pont úgy ahogy hiába vagyok heteró mégsem akarok minden nőt megdugni. Azért vagyok heteró mert csak a nőies nők vonzanak.


Amiről írsz már megbocsáss, nem az elfogadásról szól, hanem a vágyaid ráerőltetéséről másokra. Fogadd el, hogy egy heteró csak a nőkre izgul és pont. Ettől még van egy csomó bi pasi aki a shemalekre, transzikra is rámozdul.

2020. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 a orvostudomány már képes arra hogy női vagy férfi krómoszómává változtassa a kromoszómát ,lehet módosítani.


Ezért biológiailag is lehet valaki nő és férfi.


[link]

2020. júl. 3. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

21:45

Ja oké, én kérek elnézést :D:D

2020. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
#8 Akkor sem lesz az, legfeljebb műnő vagy műférfi. Annak is igaza van, aki a South Park delfines sztoriját hozta fel példának. Ugyanakkora hülyeség a kettő.
2020. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!