Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek az izmosabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek az izmosabb, vagy a kicsit "puhább" lányok jönnek be jobban? L

Figyelt kérdés

Az izmosnál azt értam, ha a lánynak a combja, háta, esetleg a karja tónusos, és a hasa kockás.


A puhábbnál meg ha nem duci a lány, de nem is izmos.


2020. júl. 2. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a kicsit puhább.
2020. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem vonz a túl izmos, inkább nőiesen gömbölyded csajt keresek. 40+ F
2020. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

inkább puhább, ha ez a kettő közül kell választani


de főleg a duci alkat tetszik


F

2020. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Puhább de nem baj ha szeret mozogni
2020. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
A szétgyúrt nő semmiképp, egy nő legyen nőies, ne férfiasra gyúrva, ne legyen már nagyobb bicepsze mint nekem.
2020. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
A puhább, törékeny alkatú nőket szeretem. De ha választani kell, inkább pufi legyen, mint izmos. :)
2020. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

A kockás has nem jön be. Nem nőies. Meg az olyan lányoknak elfonnyad a cicijük is, egy ráncos kis tejeszacskó lesz. Amúgy meg mindegy hogy izmosabb vagy nem. Bejön ha van rajta izom is. Én is izmos vagyok


Ne legyen löttyedt, és ami van rajta,az ARÁNYOSAN LEGYEN mindenhol. Nem az az elhanyagolt hízó-tini , aki ma még szúrható, de 2 év alatt bálna lesz

2020. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Puhább, de sportoljon heti 2x legalább. Sport alatt nem a fedett pályás könyv emelgetést értem (mindamellett, hogy szeretek olvasni én is). 🤭
2020. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gesztenye tipusu popos nők jönnekbe
2020. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ezt leírni, de vannak olyan igazi feszes nők, én az ilyeneket kedvelem, de nem feltétlenül izmosak.
2020. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!