Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Animés lányok, ti hogy vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Animés lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Lányok, akik szeretitek az animeket, ti szerettek olykor úgy is viselkedni és/vagy mint valamelyik animében a lányok?

Szeretitek az Ahegaot, a lolitát?



2020. jún. 29. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A kedvencem Lolita
2020. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, sosem viselkedtem animelányként. Ennyire még én sem vagyok fanatikus.
2020. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Az exem anime van volt,igazi vérbeli weeb.Külön kérte ezeket,igazából nem zavart egy idő után hozzá szoktam.Képzelheted a mostani nem weeb barátom,hogy meglepődött.Szerintem ez nem olyan borzasztóan nagy kérés.Bár nehezebb volt leszokni,mint rászokni.:"D (Nem kérek privátot,boldog vagyok a párommal.)
2020. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi viselkedési formát nem vettem át az animékből. Az ahegao, meg hasonlók számomra egyenesen taszítóak, elvégre egyértelműen megjátszott, nem vágna kb. senki olyan arcot szex közben/orgazmuskor stb, ha sosem látta volna máshol előtte.

Talán annyit 'vettem át', hogy odáig meg vissza vagyok a harisnyákért meg a hosszú zoknikért, a szoknyákért stb... vagy legalábbis animékben szoktak gyakran lenni ilyen dolgok iskolás lányokon. :D Meg a hajamat is szeretem valahogy "aranyosabbá" tenni, pld. két pici copf felül, frufrum van stb.

2020. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon minimálisan átvettem pár mozzanatot meg hangot, de azt nem tudatosan, hanem jött magától. Pl. ha kérek valamit valakitől, vagy bocsánatot kérek, akkor mindig összecsapom a tenyerem és úgy tartom, néha olyan hang hagyja el a számat ha valami inger ér, meg igazából ilyen apróságokra kell gondolni csak. Most így hirtelen nem is jut eszembe több példa, mindig csak azután gondolok bele, miután már megcsináltam. Na meg én is máshogy fogom össze a hajamat, mióta animét nézek, illetve fel merek venni olyan ruhadarabokat, amiket animék előtt sosem mertem volna.


Az ahegao az meg nagyon cringe, ha élő ember csinálja. Legalábbis szerintem.

2020. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Lolita my favourite :)
2020. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
#4-es, na és Belle delphine? :)
2020. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!