Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz, ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha van egy srác aki nagyon bejön és alakul vele, de.... ? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval nagyon bejön és alakul vele, de én már viszont nagyon kívántam a szexet és nem akartom hogy ribinek tűnjek neki, mert komolyan akarom vele a dolgot venni szóval ezért belementem mással egy éjszakásba.

Hivatalosan még nem vagyunk együtt csak randizgatunk és nem akartam könnyűnek tűnni neki ezért inkább várattam őt, de most volt peteérésem és iszonyat kívánós lettem. Komoly nőnek akarok tűnni neki.

Tegnap megkaptam amit akartam, jó volt a szex de most lelkiismeret bánt. Nem kéne ugye? Még nem vágyunk együtt...


2020. jún. 24. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagytok együtt, ez nem megcsalás. Soha ne mond el senkinek, semmi köze hozzá. Ha együttvagytok, onnantól már más.
2020. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha együtt is lesztek, ez nem fog sokáig tartani, ha ennyi tartás nincs benned.


Remélem hogy nem az a lány vagy akivel én ismerkedek éppen. De ha igen akkor úgyis hamar kiderül :D

2020. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisördög1 ***** válasza:
84%

Látod épp ettől vagy ribi...Van akire hajtasz, alakul is vmi, de elmész egy másikkal akit nem is ismersz.Gratulálok!

Most majd imádkozz hogy a srác ne jöjjön rá, mert akkor meglesz a véleménye és jól is teszi!

2020. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség volt! Ha annyira bejön, miért nem tudtad magad visszafogni? Vagy ha annyira bejön, miért nem vele volt vmi?


Nem vagytok hivatalason együtt, szóval végülis nem csaltad meg.

De baromságnak baromság volt olyat tenni, amitől rosszul érzed magad.

2020. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Elég gáz vagy
2020. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék a srác helyében, és valahogy megtudnám ezt, több randi biztos nem lenne. Egyszer ismerkedtem egy lánnyal,aki közben még összejárogatott az exével, miközben engem hülyített, és azt állította, hogy nincs senkije. Ott volt vége, amint megtudtam, szerencsére hamar, nem sok időm ment el vele.
2020. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

“akartam könnyűnek tűnni”


Hát, pedig az vagy, kár titkolni.

2020. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen tipikus női taktikázás, amit leírtál és csináltál, elég gáz szerintem.
2020. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz. Ha tényleg fontos lenne neked ez a srác, akkor szépen kivártad volna, mire odakerültök. Önző vagy. Most lehet lepontozni, de ez az igazság. Neked nem való komoly kapcsolat, hagyd inkább szerencsétlen srácot, jobbat érdemel nálad.
2020. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tetszik eléggél, ha mással egyalkalmasozol.
2020. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!