Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a barátnőm számára a lehető legkényelmesebb, legkellemesebb élménnyé tenni a ma esti szüzessége elvesztését? 27F

Figyelt kérdés

A barátnőm 20 éves és már 8 hónapja járunk, agyon szeretjük egymást. Mindent meg tudunk beszélni egymással és teljesen harmonikus a köztünk levő kötelék. Én vagyok a legelső kapcsolat az életében, még sosem volt előttem pasija. Gyakran csinálunk kreatív programokat, szeretünk kártya játékozni, közösen rajzolni, ilyen jellegű dolgok.


Tudni kell, hogy már 2 hónapja annak hogy legelső alkalommal pettingeltünk és hogy volt közös fürdés is, romantikus gyetyafénnyel. Előző hétvégén, amikor pettingeltünk és együtt aludtunk, azt mondta hogy most már késznek érzi magát a szüzessége elvesztésére! Azt mondta, hogy akár már jövő vasárnap, tehát a mai nap is elveszítené! Mondtam, hogy én semmit nem erőltetek, mire azt válaszolta hogy szó sincs róla, ő nagyon vágyik rá, szeretné átélni a dolgot és nekem adni a szüzességét, mert nagyon szeret engem és már felkészültnek érzi magát a dologra. Azt is megbeszéltük, hogy bármennyire igyekszem, sajnos lehet hogy egy picit fájni fog neki és vérezni is, de azt mondta hogy erre is felkészült. Azt is megbeszéltük hogy mi nem vagyunk az a tipikus pár és mi szeretünk előre tervezni bizonyos dolgokat, de nem túlságosan. Tudjuk egymásról, hogy mi nemigazán vagyunk az a "spontán megtörténik" pár, mi így vagyunk boldogok. Persze, a görcsös megtervezés sem jó, ezt is tudjuk, de szeretünk sok dolgot előre megbeszélni. Persze, még így is vannak kedveskedő meglepetések és véletlenszerű dolgok, pl. a közös fürdést nem beszéltük meg előre, nekem ez volt a meglepetésem számára és imádta, ahogyan sokszor azzal is megleptem hogy rajzoltam neki.


Szeretném megkérdezni, miket tudtok nekem tanácsolni, hogy a lehető legkényelmesebb legyen a barátnőm számára a szüzessége elvesztése? Sokan azt javasolták tegyünk magunk alá törölközőt, mert akkor nem lesz véres az ágy, csak a törölköző. Nagyon romantikus dolgokkal készültem ma estére! Fogok készíteni vacsorát, van itthon gyertya és teljes egészében kettesben leszünk, hiszen Apa és Anya (direkt a kedvünkért) ma este átmennek vendégségbe egyik barátjukhoz, hogy ne zavarjanak minket. Azt is tervezem hogy ma este megnézzünk a barátnőmmel egy számunkra teljesen új romantikus filmet, amit még nem láttunk, mit tudtok javasolni? Esetleg egy olyan romantikus filmet, ahol a lány szűz, mint a barátnőm? Mit tudok tenni, hogy a barátnőmnek ne fájjon és ne vérezzen? Nem szeretném "túltervezni" a dolgot és "rágörcsölni" sem, csak tényleg az a célom hogy a barátnőm nagyon jól érezze magát ma este! :)



2020. jún. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen hú de nagy eseményeknél, amikor előre tudtam, hogy teljesíteni kell, akkor nem állt fel.

Szóval, ha véletlenül te is elizdulnád a dolgot, akkor még most szólok, hogy nyugi, és ne ess kétségbe!

Legyél nagyon figyelmes és türelmes, érezd minden rezdülését! Hajrá!

2020. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szüzes filmet nézzetek, az picit sok..


Legyél gyengéd, hosszú előjáték, petting, picit tágítsd óvatosan az ujjaiddal, ahogy szoktátok. Ihattok egy kis bort előtte vagy amit szerettek, de ne sokat, tényleg csak egy kicsit, hogy ellazuljatok.


Csak érezzétek jól magatok. Ha valami nem úgy jön össze, akkor meg mind a ketten legyetek türelmesek.

23N

2020. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Juuj. Ez nagyon édes :)

Végül minden rendben ment? :)

2020. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne nyisd rá az ajtót kopogás nélkül.
2020. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!