Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudtam elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam elélvezni prostinál?

Figyelt kérdés
Szexeltünk is, szopta is, verte is, összesen egy órán keresztül, de képtelen voltam elmenni, pedig teljesen merev volt élveztem is az egészet.

2020. jún. 20. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Lehet,hogy mert nem volt benne érzelem, és csak maga a tudat, hogy nem szeretetből, szerelemből csinálja, hanem a pénzedért; mert fizettél neki.

Mert lehet, hogy az okozna nálad katarzist, hogy nincs benned ez a tudat, hogy nem szeret; hanem tehát azzal lehetne nálad elérni, ha tudnád, hogy konrkétan az az illető rád van beindulva, és azért csinálja, szenvedélyből,mert szeret.

2020. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az első mondja, velem is megesett pedig nem volt fizetős, de valami mégis hiányzott hozzá...
2020. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is ilyen, amikor ráfeszültem vagy fáradt voltam. De olyan fizetősnél is voltam, ahol olyan pózban is elélveztem egy perc alatt, amit másnál nem tudtam.


Szóval a hangulatod és a nő is befolyásoló tényező lehet. Vagy ahogy az első 2 írja, bár szerintem akkor el se mentél volna hozzá...

2020. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak zavarban voltál, és azért. Miért nem verted ki magadnak, tuti elmentél volna.
2020. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nem érezted az intimitást. Ugyanis a prostinak a testét veszed meg de a lelkét soha nem fogja eladni neked és ha nem kíván téged, akkor nem is fogod azt érezni. Anélkül pedig elég kiábrándító tud lenni a szex.

35F

2020. jún. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!