Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állítják a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják a nők, hogy nem vonzza őket a cuckold?

Figyelt kérdés

4 barátnőm volt eddig, mind a 4 innét, sosem célirányosan kerestem, de egy idő után felhoztam nekik a cuckold témát, és kivétel nélkül mind belement egy olyan jellegű kapcsolatba.

Nyilván nem állítom, hogy minden nő erre vágyik, de azt sem gondolnám, hogy annyian elvetik ezt, mint amennyien állítják.



2020. jún. 20. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért állítom mert nem élnék ilyen kapcsolatban. Ennyi.
2020. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Sokan nem merik felvállalni.
2020. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Én azért állítom, mert engem vonz. Sose állítottam, hogy más nőket ne vonzana.
2020. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert hazudnak.
2020. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Engem személyszetint vonz , mar atis eltem, van 3 barátnőm számukra ez elképzelhetetlen.Mindenki más ;)
2020. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

"Miért mondják a nők, hogy rossz a látásuk, miközben a múltkor láttam egy nőt aki szemüveg nélkül olvasott?"


Nem is tudom; felmerult benned, hogy talán mindenki a maga nevében beszél?

2020. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem érted miről beszélek.

Itt nem a két végletről van szó, akiket tényleg érdekel/nem érdekel. Hanem arról, hogy sokan elvetik, vitáznak, kikérik maguknak, de pár nap múlva már benne is vannak. A kérdés, hogy miért mondja kapásból, hogy "soha", amikor az őszinte az lenne, hogy "vonakodom, át kell gondolnom".

2020. jún. 20. 16:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert nem próbálták előtte, viszont elég bevállalósak voltak, hogy kipróbálják.
2020. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem állítom mert nem lenne igaz, én benne lennék ilyenben de ez nem jelenti azt, hogy ez mindenkinek belefér, szerintem többen vannak akiknek nem.
2020. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem férfiként vonz a dolog, de nagyon. :)
2020. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!