Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat egy régi ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat egy régi ismerőssel?

Figyelt kérdés

Van egy volt kolléganőm, aki szimpatikus nekem, viszont évek óta nem találkoztunk, csak a közösségi oldalon tartjuk a kapcsolatot. 40 körül lehet, úgy tudom, hogy szingli, gyereke nincs. Őszintén: csak szexkapcsolatot szeretnék tőle, viszont nem akarom megbántani, hogy azt érezze, kihasználom. Ennél kicsit többről lenne szó, mert csinos, jó kedélyű és olyan, akivel jól el lehet beszélgetni.


Komoly kapcsolatba nem mennék bele a korkülönbség miatt. Nem tudom, hogy jelezzem felé a szándékaimat ennyi idő után. Kedves természetű, így szerintem egy randira híváson, vagy hasonlón még nem sértődne meg, de a célomon talán már igen.


27/F


Tiszteljük meg egymást a kulturált válaszadással. Köszönöm.



2020. jún. 18. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg egy italra vagy bármire. Találkozzatok párszor. Ne az első "randin" mond el ezt neki. Kezdjetek el beszélgetni egy hasonló témáról (pl. a haverod szexkapcsolatban van egy kollégájával), ilyenkor elmondja a véleményét erről és tudni fogod, hogy mi a véleménye erről és ennek függvényében tudsz mérlegelni, hogy később felhozható-e ez neki, hogy benne lennél egy ilyenbe vele.

Viszont azt mérlegeld, hogy mennyire vagyok jó barátok és ha esetleg elutasítana és rámenne a barátságotok, akkor megéri-e ez.

Nekem ez már 1x bejött egy volt osztály társammal ;)

23F

2020. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2020. jún. 18. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!