Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Mennyire jönne be,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mennyire jönne be,ha a nő dildón lovagolna megközött kézzel,betapasztott szájjal önkielégítésként?Ezen kívül mi tetszene nektek,amit szívesen látnátok egy nő önkielégítésekor?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 18:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
megkötözött kézzel*
2020. jún. 17. 18:41
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, főleg ha vastagabb dildo
2020. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene, ha szenvedélyesen csinálja :) Nézzen közben a szemembe, mintha utánam vágyakozna, és nyögjön hangosan. Ez a megkötött kéz nagyon arra utal, hogy egy szajhává akar válni a nő, miközben lovagol. Hát legyen az rendesen :)
2020. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Izgató lenne.
2020. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ohh... de izgató lenne!

Tetszene ha előttem vibrizné magát kis előjátékként!

2020. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Melyik férfit nem izgatná ez fel? :o Mondjuk nem sokáig hagynám hogy csak úgy magában lovagoljon :)
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez izgató. De előtte gyúrjon gombócba egy párnát és feküdjön hasra az ágyon, szorítsa a lábai közé és masztizzon így is. Vagy üljön ágy sarkára, ha nem hegyes. Mosson meg egy kosárlabdát vagy röplabdat, és azon is lovagoljon akár magában, vagy dildót rárögzítve és abba üljön bele. Na és ahhoz mit szólsz kérdező, ha leveszlek a dildóról, ahogy összekötözött kezekkel lovagolod, beleülök tövig óvszerrel a dildódba s követelem, hogy miközben lovagolok rajta, te összekötözött kezek mellett keményen szopj? 🙂 F
2020. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésből jött az ihlet?
2020. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én mondjuk szívesen beszállnék a szabad lyukba:D
2020. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak önkielégítéssel kapcsolatban írjátok,hogy mi tetszene meg,hogy ez pl mennyire tetszene,amit feljebb kérdeztem.🤔
2020. jún. 17. 19:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!