Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves kortól van gond az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól van gond az emberrel ha nem szexelt még olyannal akit szeret?

Figyelt kérdés

Egyre jobban zavar már ez. De a kapcsolatok többsége szerintem nem őszinte és nekem ilyen kapcsolat nem kellene. Én barátnőt nem csak pár hétre, hónapra szeretnék, hanem hosszú távra. De szerintem sokan nem így gondolkodnak.

Egyre gázabbul érzem azt hogy sosem volt barátnőm. Lehet sosem lesz mert a lányok nagyrésze nem való hozzám viselkedésileg.


2020. jún. 16. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, nem volt még barátnőd és szűz vagy még. Ezzel nincs semmi gond, bárcsak több ilyen srác lenne. A kor..szerintem azért 25felett már jobban kell próbálkoznod, hogy találj magadnak illő párt, de még akkor sem gáz, ha nem voltál előtte senkivel ,ezt egy normális lány megérti és örülni is fog.
2020. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24 vagyok, és ultragáznak tartom, hogy nem volt még igazi szerelmem, akivel oda-vissza imádtuk egymást. A depresszió kerülget már emiatt. F
2020. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Addig szeretnél várni, amig jön egy lány akit megszerethetsz, és lefeküdhetsz vele, és ő is komolyan fogja gondolni veled?

Mert az kicsit sok idő lesz.

L

2020. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy majd normális hosszútávú stabil kapcsolatod legyen, kell a tapasztalat. Kell, hogy tudd milyen egy lánnyal járni, szakítani, együtt élni, veszekedni, kibékülni, elhagyni. És ez csak az, ami a jellemedet formálja, amivel egy hosszútávú kapcsolatra szocializálódsz. A szexben ugyan ilyen fontos a tapasztalat, meg kell tapasztalni több partnert is, hogy igazán értékelni tudd, azt akivel az életed összekötöd. (Amúgy is egy 10-15 év és kíváncsi leszel mégis milyen egy másik punci, ha az elsőnél kikötsz). És ez mindkét nemre vonatkozik.


#1: Hogy a francba értékelne egy lány egy 25+-os szűz fiút, aki majd rajta akarja a szexet megtanulni, miközben ő már minőséget vár és nyújt is. Amúgy is a csajok (még a szüzek is) sokkal jobban szeretik a tapasztalt férfiakat (szerencsére :D ). A szüzesség nem erény, csak egy állapot.

2020. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es. Nem gondolkodhat mindenki ugyanúgy, lányból is bőven van 25évesen szűz, akik várnak valakire.
2020. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Tudom, nem egy fordult már hozzám, hogy segítsek a problémáján, mert eléggé tehernek érzi már annyi idősen ;)

(négy voltam)

2020. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!