Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pár akik gondolk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pár akik gondolkoznak 3ason?

Figyelt kérdés
feleségemmel gondolkozunk rajta hogy kiporbálnánk és érdekelne ki hogy jutott erre az állás pontra mint mi

2020. jún. 15. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltuk már :)
2020. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is erre az álláspontra jutottunk, de sajnos miután az első jelölt egy idő után szó nélkül eltűnt, abbamaradt a keresgélés és sajan még nem folytatódott.

Milyen idősök vagytok?

2020. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
27 a feleségem én 29
2020. jún. 15. 08:56
 4/9 A kérdező kommentje:
szia 27 és 29 évesek vagyunk
2020. jún. 15. 09:01
 5/9 anonim ***** válasza:

gondolkodtunk, aztan egyszer egy barati parral borozgattunk hosszu esteig. majd szot szot kovetett es az egyik ilyen borozgatas vetkozos pokerre valtozott... :)


42F

2020. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is fontolgatjuk a férjemmel. Én egyszer megjegyeztem, hogy kipróbálnám lánnyal ő meg mondta, hogy rendben csak nyugodtan de mi lenne ha akkor ő is beszállna? Mondtam, hogy én imádnám. :) 27 évesek vagyunk, egyenlőre még csak elméleti síkon van a dolog.
2020. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyedüli férfi vagyok és kipróbálnám két lánnyal. Szerintem egy másik meztelen férfit nem tudnék elviselni magam mellett.
2020. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is téma, a barátnőm benne lenne. Még egy lányt keresünk, én 27, ő 21.
2020. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindketten biszexek vagyunk a párommal és már a kezdetektől ez volt a legtökéletesebb megoldás,hogy bevontunk egy-egy partnert. Már ritkábban fordul elő a korunk miatt,de a szexuális életünk nagyon jó volt mindig. 50/F,62 /N
2020. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!