Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan változott a szexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott a szexualitásod eddigi életed során?

Figyelt kérdés

Bármilyen értelemben. Mennyiség, minőség, bármi.


+hány éves vagy?


2020. jún. 14. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38F vagyok: nagyon sokáig lábfétises voltam, a női lábak érdekeltek. Ma már nem. Nincs/nem is volt még az életben barátnőm.
2020. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Elképesztően jó válaszok, köszönöm!
2020. jún. 14. 23:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Férjem az eslő és egyetlen szexuális partnerem életemben.

17évesen kezdtük, eleinte napi szintű, de legalább 2 naponta volt valami. Aztán áttértünk a heti 1-2alkalomra. 25évesen terhes lettem (tervezett). Eleinte még tartottuk. Aztán 4hós terhes voltam, mikor a doki stopot mondott. Fiunk 3hós koráig nem volt semmi. EÜ okokból. Azóta pedig a férjem új munkája (időbeosztás miatt) illetve a gyerek köztünk alszik, és kb elöbb elalszunk mint ő, így a havi 1-2 alkalomnak is örülünk 😂😂😭

2020. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!