Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek korai magömlésük volt, de sikerült leküzdeniük?

Figyelt kérdés

Még nem voltam lánnyal, 18 vagyok.

Önkielégítés alkalmával akár 1 perc alatt is el tudok menni. Ha nagyon erősen próbálkozok, fél óráig is tudom húzni. Ezt már 1-2 hónapja gyakorlom, de még most is jönne már 1 perc után. Folyamatosan erőlködnöm kell, hogy ne menjek el.

Nektek sikerült valahogy megszüntetni a korai magömléseteket? Mennyit lehet javítani rajta? Hogy a leghatásosabb? Mik a tapasztalataitok?



2020. jún. 13. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell állni a vége előtt, hogy ne legyen vége. És gyakorolni a szintentartást, hogy élvezed is, de nem annyira hogy felugorj a csúcsra egy mozdulattal. Személyes tapasztalatból mondom, hogy könnyű. Első pár hónap fura lehet a csajnak, hogy egy szex alatt 100szor megállsz, és 200szor váltassz állapotot, figyelemterelőből élvezőbe és vissza, de csak idő kérdése, és egyáltalán nem nehéz, nem lehet elakadni. Szóval tényleg csak gyakorláson múlik, amit nem lehet igazán elrontani.
2020. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
1 perc? Nekem gyógyszer megvonása miatt volt 2 mp! Agy kell hozzá! Ma már bármeddig bírom.
2020. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak gyakorlással fog menni.


Az első komolyabb barátnőm előtt egy nappal elmentem fizetőshöz mert valahogy megéreztem, hogy nagy eséllyel szex is lesz. Igazából az orál fura volt a prosti meg mondta, hogy nem is élvezem? Én meg össze-vissza kamuztam, hogy de :D Amúgy élveztem csak ismeretlen érzés volt. Aztán mikor hátulról betettem neki kb. 1 percig bírtam :D Viszont... ezért mentem hozzá. Másnap a csajjal olyat szexeltünk, hogy még azóta is emlegeti pedig már 8 éve volt és nem is vagyunk együtt. Mondjuk azt hozzátenném, hogy az a lány elképesztően tudott szopni, soha senki még nem csinálta úgy (na jó, egy igen), pedig azért volt párhoz szerencsém.

Viszont manapság is előfordul, ha nagyon kanos vagyok, régen csináltam, stb.. akkor most is el tudok menni gyorsan. De nem gáz, mert utána mehet tovább a történet sokkal nyugodtabban. Szóval csak ismételni tudom: gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.

2020. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam mindig ezzel, és most is így vagyok 24 évesen. Dugás is szarul megy.
2020. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak megfelelő partner kell hozzá. :)
2020. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!
2020. jún. 14. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!