Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok olyan nőről, aki folyton kìvànja ès igènyelné napi szinten a szexet?

Figyelt kérdés

Pàr hónapos kapcsolat, de szinte màr gáznak érzem h nyomulok ès bombázom napközben is Messengeren, mint egy begerjedt tini, pedig 25 vagyok

A pasim is benne van, nem utasít el ,de neha soknak érzem magam


2020. jún. 13. 13:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Annyiszor leqrnálak, ahányszor kívánod. 🙂
2020. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 $$$$$ ***** válasza:

Én örülnek neki :D

19/F

2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok! Megnyugtató h vannak még hasonloan túlfűtött pasik
2020. jún. 13. 17:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt hívják normálisnak...
2021. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ilyen a barátnőm, és ilyen vagyok én is, szóval nagyon szívesen szexelek akár napi többször is. Szinte bármikor jöhetne nekem, nálunk inkább az szokott meghatározó tényező lenni, hogy neki mikor, és hányszor van kedve. 24/F
2021. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én átlagosan napi 2x kívánom. Eddig ez minden kapcsolatomban probléma volt, mert a barátnőim nem kívánták ennyiszer. Nekem kifejezetten tetszene a dolog.

25/F

2021. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!