Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feltöltött szájú lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltöltött szájú lánnyal tényleg jobb csókolózni?

Figyelt kérdés
Mármint nem ilyen nagyon durván feltöltött szajuval hanem akinek még állítólag "természetes" hatású, de látszik rajta, hogy fel van töltve. Azokkal tényleg jobb csókolózni mint egy tényleg természetes teltebb ajkú lánnyal?
2020. jún. 12. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csókolózni azzal a legjobb akit szeretsz. Egyébként a feltöltött száj olyan mint a feltöltött mell - kb. biodíszlet, de az ajkakat még annyira sem érzed (sem csók, sem orál közben).
2020. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert kemények, és olyan, mintha egy műanyag szájjal gyakorolnád a smárolást, amit netről rendeltél.
2020. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, de én undorítónak tartom. Lehet meg se merném csókolni, mert bekap. Alul viszont biztos jól végzi dolgát.
2020. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orál ami nagyon jó egy olyan szájú nővel
2020. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem. A feltöltött száj nem tobb, mint optikai tuning orális szexhez. Szo*ás közben jól mutat, ahogy siklik végig a farkadon. Másra nem használható. Beszédnél enyhén torzít (főként frissen töltött állapotban). Csókolózásnál pedig egyenesen useless! Némelyik nem is szeret ilyenkor csókolózni, de aki mégis .... hát nem tudom. Én 2 ilyen csajjal smároltam - egyik egy golddigger piXsa volt egy VIP klubban, a másik egy barátnőm volt, aki akkor töltette fel először a száját, mikor Velem volt - egyik sem volt annyira kellemes. De egyszer hancúroztam egy kis husos csajjal, akinek vaskosabb, de természetes ajkai voltak. Na az mindenben 5 csillagos volt. Csók, orál, szex, stílus, humorérzék .... kár, hogy pasija volt.
2020. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!