Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mondanátok saját vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mondanátok saját véleményt?:)

Figyelt kérdés
Ha a párotok/ egy lány kielégít titeket szájjal/kézzel, mi az ami nagyon felizgat és egészen a “csúcsig” elvisz titeket? Nézzen a szemetekbe? Gyorsan/lassan? (Ilyenek) Remélem érthetően fogalmaztam, ha nem, bocsi:/ tudom ez mindenkinél más, csak érdekel. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2020. jún. 10. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzékien szeretem. Ha lassan kezdi, aztán a végére begyorsít. Szopásnál, szeretem, ha közben nyög is.
2020. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját vélemény.
2020. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Szűk szájjal, bő nyállal, fogazás mentesen. Játsszon a herekkel is, kapja be, szívogassa, markolássza finoman. Először csak húzza végig a nyelvével alul a farkam, majd kezdjen körkörösen a makkon játszani, csókolgassa, nyalogassa, aztán vegye be csak a makkot mozgatva kicsit, utána pedig nyelje be, ameddig tudja és kezdje szopni. Kezet csak néha hasznàljon, sok lány erőlteti, pedig isteni, ha csak szájjal, kéz nélkül szopja.

Az is isteni érzés, amikor meleg, selymes, nedves ajkai nyalják a makkomat, szívogatja a péniszt, ahogy a bőr mozog rajta az ajkak játéka miatt, főleg, ha a makkom hozzáér a szájüregében oldalt a puha részhez. A kézzel verés rasegitesnek jó, ha keményebben akarja csinálni. Imádom, ha a nyelv hegyével nyalogatja, izgatja a fitymafékemet, ugyanott ujjbeggyel masszírozza, simogatja. F

2020. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hangulattól függ, de nem durván, az nem baj ha gyors, de akkor hamar végem lesz
2020. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Üljön az ölembe és lovagoljon:)
2020. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A szex (mindegy, hogy kézimunka, oral, anál, hagyományos) akkor lesz jó, ha a másik mozdulataiból, reakcióiból ki tudom találni, hogy éppen mi esik neki legjobban. Mikor kell gyorsítani, lassítani, vadulni, érzékinek lenni. Ez nőre és férfire is vonatkozik. Igazából akkor szokott a szex "jó lenni", ha megvan ez az összhang, egymásra hangolódás. Nem minden alkalom ugyan olyan, nem mindig ugyan azt akarja az ember: van, hogy egy 5 perces spontán leszopás esik jól és van, hogy egy hosszas, érzéki kényeztetés. A jó akkor lesz, ha a partnerem pont eltalálja, hogy most mi esik jól.
2020. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját vélemény: teljesen hangulat és kedvfüggő, nincs rá állandó recept. Csinálja, figyeljen a reakciókra és annak megfelelően vegye fel a tempót, intenzitást. S ami a legfontosabb: ne fogazzon :)
2020. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az izgat fel, ha tökéletesen érzi, hogy hogyan jó nekem, és ez által kontrollálni tudja szinte, hogy mikor megyek el. Aztán amikor úgy gondolja elvisz az orgazmusig, és teljesen kiszívja még az életet is belőlem.

Plusz ha teljesen beleéli magát és élvezi ő is.

2020. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy dolog ami nagyon bejönne, de szerintem ez az átlagnak nem jönne be. Igazából nem kell különösebben semmi extra számomra csak látsszon, hogy élvezi ő is és finoman csinálja.
2020. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!