Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti megtennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megtennétek a barátotokért? /F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép, sportos barátnôm, már elég régóta együtt vagyunk és teljesen megértjük egymást.


Nagyon szeretem hogy ilyen, mert en magam is sportolok es szerintem igy osszeillunk.


Nemreg viszont lattam rola regebbi kepet ahol még nem sportolt, es sajat bevallasa szerint is könnyen hízik, es azon a kepen a mostani szalkas allapotahoz kepest elegge el volt hizva.


Es ez nagyon tetszett nekem valamiert izgatott.


Es arra gondoltam hogy megkerhetnem hogy mondjuk egy télre hizzon el amennyire csak tud, de aztan persze nem kell olyannak maradnia, leadhatja utana a kovetkezo nyarra.


Nagyon kivancsi vagyok hogy milyen lehet ugy, es ezert gondoltam erre.


Ti megtennetek a baratotokert hogy egy idore elhiztok ha ezt o elvezne?


2020. jún. 9. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ne nézzen már tenyészállatnak akit kedve szerint hízlal-fogyaszt le-fel. Ez még rosszabb mintha meg akarnák szabni milyen legyen a hajszín, vagy mit vegyen fel valaki az utcára és mit ne. Elmondhatja a véleményét, de a saját testemmel én rendelkezem, nem más.
2020. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha hízásra hajlamos, mégis tartósan vékony tud maradni, akkor hidd el, rengeteg munkája van ebben. Ezt csak rendszeres sporttal és megfelelő érkezéssel tudja elérni, tehát az egész életmódja ahhoz igazodott, hogy egészséges és vékony legyen. Ezt nem olyan könnyű, és nem is szabad csak úgy megszakítani néhány hónapra, és homlokegyenest mást csinálni. Nemcsak egészségtelen lenne, de utána sokkal nehezebb újrakezdeni.

A barátnőd megdolgozott azért, hogy vékony legyen, és nem várhatod el, hogy a kedvedért ezt félre dobja és egy egészségtelenebb életmódra váltson. Finoman megmondhatod neki, hogy neked tetszene néhány kiló plusszal, de ne várd, hogy a kedvedért meghízzon.

2020. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ennyi ésdzel valaki xd
2020. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!