Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy neten esélytelen partnert találni?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak sikereim voltak sex társkereső oldalakon, igaz nekem 23/6-os méretem van és ha küldök róla fotót a csajok elalélnak mindig tőle.:D

2020. jún. 8. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem 13/4,6 osom van

De ha küldök a pénztárcámról képet aa nők belém szeretnek.

2020. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

nekem átlagos farkam van, normális beszélgetésekkel mégis sokat elérek a csajoknál, néha még sértődést is, hogy nem akarom őket megdugni :D

ja és képet ők küldenek, nem én


F

2020. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En ha kűldök képet a farkamról és a penztárcámról sírva röhögnek !!
2020. jún. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert az is, hiszen ha jó pasi vagy, akkor élőben is akad nő, aki nyitott az ismerkedésre. Szexpartnert pedig annyira egyszerűen találnak a nők, hogy élőben is simán van több jelentkező is, így aki már neten hirdeti magát, ott gondok vannak. Éppen ezért amint egyetlen női regisztráció is megjelenik, akár fénykép nélkül, arra érkezik 5-10 percen belül 50 privát üzenet és elég csak egyetlen ember is (de ennél jóval több van), akinek ez a hobbija, hogy éjjel 3-kor taxiba pattan és házhoz megy a lányhoz. Már nem téged fog választani.


Egyébként meg a méret dologról látszik, hogy kamu kérdés, mert eddig el se jutsz, hogy a méretedet közöld egyáltalán.


Indulj ki csak ebből az oldalból. Mindig, újra és újra beugranak az emberek a csalinak, hogy ennek vagy annak összejött már erről az oldalról, miközben nekem vagy nem válaszolt senki (pedig tudok helyesen írni és normális üzeneteket szoktam írni), vagy csak beszélgetni akart.


És tudod mi a legviccesebb? Hogy régebben még akadtak kreatívabb trollok, akik megerőltették magukat, mostanra már csak kiírnak egy kérdést, alárakják, hogy 22/L és várják a reakciókat.

2020. jún. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes hogy gyk-n mindenkinek 20+-os farka van...

Ezeket a kérdéseket ilyen 12 éves kamaszok írhatják ki valószínűleg.

És egyébként nekem is volt sikerem netről férfiként, de tény hogy nem voltak fullosak, ezzel ellentétben egy fullos nő valóban korlátlan számban válogathat.

2020. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én pont itt találtam partnert pár hete. Egy kérdésre adott válaszomra reagált, írt privát üzenetet. Szóval nem esélytelen.

40N

2020. jún. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, hanem nehéz kapcsolatra normálisan párt találni neten. Dugásra mindjárt más a helyzet
2020. jún. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen oldalakon egy normális pasi profilfotója nem a farka és ha mégsem az,akkor a köszönés után sem küld róla fotót szó nélkül.Azt hiszik olyan,mint egy légyfogó.

Ahogy egy értelmes embertől elvárt, a kultúrált ,nem görcsös,vicces beszélgetés hozza magával szépen a dolgokat. 46N

2020. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom degradálni a sikereidet, de mégis mennyire "mély"kapcsolat az hol pillanatokon belül előkerül a dickpick? Mennyire fontos ott a másik személyisége, humora,kisugárzása, intellektusa, és egyéb? Miről beszélgettek az 1,2,5,6 randin? Érdekel hogy a szexen kívül lehet-e több egy ilyen ismerkedésből, vagy mindezn dolgok eltörpülnek a 23 centi mellett?
2020. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sokminden,amit irtak is.Viszont ez is probléma szokott lenni:


Mert a neten nem tudud kifejezni azt,amit élőben.

Egy képet feltöltesz,ami legtöbbször kifejezéstelen,vagy művicsorgós.Kedvezőtlen fényviszonyok,torzító kamra stb.

Első benyomásra nem tetszik,és máris sztornózva vagy.

Élőben viszont lehetne esélyed.


Aztán ott van az ellenoélda,ami megint csak a képpel függ össze.

Régi képet töltesz fel,amin fiatalabb vagy.Megvan ugyan a randi,de nincs folytatás,mert elég nagy csalódás,a vártnál egy jóval idősebb,kövérebb,alacsonyabb stb embert viszontlátni.Holott,ez élőben szintén nem akkora ellenreakciót vált ki.Megintcsak lehetne talán esélyed.

2020. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!