Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normalis?mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis?mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A pasimmal ha talakozunk max ket menetet bir egymas utan.. a legtobb eddig 3 volt de akkor ugy volt h este 2 es reggel , ebredes utan 1... nem kivanhat elegge ? Vagy normlais h ennyit bir?


Legyszi olyan valaszoktol kimeljetek h ti 7x szexeltek egymas utan..



2020. jún. 7. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet mindenki Hatlövetű Joe. Nekem 45 évnyi szex után is napi egy az igényem. Jó, nem mondom, egy-egy új szerelem hajnalán dugtunk, mint az üregi nyúl, de az ilyen időszak egy-két hónap alatt lecsengett.
2020. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is csak egylövetű vagyok, de ez soha nem zavart senkit, mert az az egy akár egész éjszaka is kitart.
2020. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tönkreteszed ezt a pasast. Mi az, hogy csak két menetet bír? Egy is untig elég egy nap!!
2020. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!