Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy mellű lányok, nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy mellű lányok, nektek az alábbi megnevezések közül melyik a visszataszítóbb a melleitekre?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek írjatok kommentárt is.

2020. jún. 6. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik megnevezés gusztustalan és csúfságos. A nyomoroncok használják csak ezeket a szavakat. Ja és a díszes sorozatból kimaradt a "begy" és a "bögy" szó. Milyen "király" érzés, amikor az ember lánya elsiet egy építkezés mellett, és az építőmunkások ordítoznak lefelé az állványokról imígyen: "Fullos a bögyöd, kisanyám!"
2020. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
11-es Csak kíváncsiságból kérdezem. Honnan mindig ez a sztereotípia az építőmunkásokról? Én eddig csak filmeken hallottam eddig ilyet. Élőben soha. De ne érts félre, nem provokálni akarom itt a népet, csak kíváncsi vagyok, hogy ez tényleg elő szokott e fordulni valakivel.
2020. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly ősz elején történt. Még egész kellemes idő volt, arra emlékszem. Egy nyakig zárt felsőben voltam és farmernadrágban. Semmi dekoltázs, semmi feszülős, passzentos felső. Egy bő, nyakig zárt blúz meg egy farmer (jó, a farmer mondjuk skinny volt). És amikor elmentem egy épülő ház mellett, valóban az történt, hogy először füttykoncert fogadott meg huhogás (húúúúúúú, hhúúúúú, látod, amit én látok??), aztán az egyik (nyilván, hogy menőzzön a többiek előtt) lekiáltott: "Fullos a bögyöd, kisanyám!" Soha az életben nem felejtem el ezt a megalázó mondatot és a megalázó férfiröhögést, ami ezt kísérte. És amikor még sietősebbre vettem a lépteimet, még fokozta a szemtelenségét: "Miért arra menekülsz, cica? Miért nem a karjaimba menekülsz?" Életem egyik legkínosabb jelenete volt.
2020. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
amúgy kíváncsi lennék az ilyen suttyó melósoknak csak a szája nagy-e, vagy belemennének, ha a csaj odamenne, hogy akkor melyiknek volt a legnagyobb a szája, vegye elő, feláll-e
2020. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Én nem mertem nyolc ilyen mocskos szájú tahóhoz odamenni. Alig vártam, hogy arrébb kerüljek onnan. Később inkább egy utcával hamarabb tértem le, de még azt az utcát is elkerültem, ahol a ház épült.

Ezek nem emberek. Ezek állatok. És mindenkit az ő állati szintjükre akarnak lealacsonyítani.

2020. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!