Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként hogyan tudnám megfele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan tudnám megfelelően kommunikálni, hogy csak barátság extrákkal kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy a beszélgetés ennek a legjobb módja, csak kellemetlennek érzem felhozni. Van esetleg tanácsotok hogyan kedjek bele?


Nagyon vonzódok a sráchoz, de jelenleg csak barátok vagyunk és az élethelyzetünk nem engedi, hogy esetleg normál kapcsolat legyen. Lehet észszerű lenne megőrizni a barátságunkat a mostani formában, de amikor beszélünk csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretném megcsókolni és lefeküdni vele.



2020. jún. 6. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold túl az egészet ne köntörfalazz neki hanem úgyan így elmondod ahogy leirtad!

Te szived joga hogy szeretnéd és szerintem megfogsz lepödni ha a srác is pont igy akarja!!

2020. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

"Szia! Barátság extrákkal kapcsolatot szeretnék."

Durva, hogy mennyi fiatal lány képtelen egyszerű mondatokat megfogalmazni, de kiakadnak, ha még tininek tartják őket.

2020. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki, hogy ő tud-e arról, hogy többet érzel-e, mint barátság. Ha igen és ő is többet szeretne ennél, akkor mondd el neki, hogy a jelenlegi helyzet miatt nem fog menni, de nagyon szívesen lefeküdnél vele. Ha nem akarja, akkor legalább korrektül és őszintén elmondtad, hogy mi a helyzet. Ha pedig mindketten szeretnétek, akkor nyert ügyed van.
2020. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan? Orálisan! Beszélgetésnek hívják!

Itt nálunk (nem Ázsia egyes részein!) hála az égnek ez már nem számít Isten ellen való bűnnek! Beszélgess vele! A pasik az jelekből/utalásokból nem igazán értenek! Legyél konkrétabb!

Igen, lehetséges, hogy visszautasít! De legalább megpróbáltad és nem fogsz évekig azon agyalni, hogy mi lett volna ha nem próbálod meg!

Ha visszautasít, az megteheti kulturáltan és bunkó módon is. Na ha bunkó, akkor azt a füstbe ment kapcsolatot ne sajnáld!

És ha még reklámozná is, hát a Te lehetőségeid sincsenek korlátozva!

2020. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő vonzódik hozzád?

Mozduljatok az intimitás irányába, az sokkal inkább jön magától, ha nem bonyolítjátok túl.

2020. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő is érez valamit de nem tudom mit. Egyszer beszéltünk kapcsolatról, de arra jutottunk, hogy nagyon rossz lenne jelenleg, mert a főnöke vagyok egy szervezetben ahol nem igazán támogatjuk a belső kapcsolatokat és mint vezető így én főleg nem tehetem meg. A titkolózás meg izgalmas de csak egy ideig...
2020. jún. 6. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy szexi/kacér mozdulat elég ahhoz, hogy kommunikáld férfiembernek, hogy szexuálisan közeledhet hozzád.
2020. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Kapcsolat nem lehet a szervezetben, de kurni igen? Ez a hülyék gyülekezete?
2020. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatot akarsz, de kellemetlen erről beszélni?


Jézusom.... 🤦‍♀️

2020. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!