Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk s lányok , ti mit tennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk s lányok , ti mit tennétek , hogyan reagálnátok ara , ha a párotok 3- hónapja nem érne hozzátok ?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok , s már több éve vagyunk kapcsolatban párommal . Eleinte viszonylag jól működött a szex köztünk , de kb: 2 - éve egyre ritkábban partner ebben . Igaz , hogy általában nagyon fáradt és meg is értem ,szinte az összes kis apró közeledésemet is , azonnal hárítja , nekem pedig már annyira hiányzik vele az együttlét , hogy majd meg őrülök ! Ti mit tennétek ebben a helyzetben ?

#dodo 178
2020. jún. 6. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Szakítanék. Nő létemre 4-5 napot nem bírok ki, nemhogy 3 hónapot.
2020. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Megpróbálnám vele megbeszélni, de ha nem lenne változás szakítanék.

N

2020. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Valaki dugja a cafkát.
2020. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valakije.
2020. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha a fáradságra hivatkozik, akkor csinálnék hetente egy pihinapot, amikor se meló, se házimunka, se semmi.
2020. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2020. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazán nem értem , miért van ez így , hogy egy nő nem kívánja a szexet !? Én is voltam , meg vagyok is fáradt sokszor , de annak ellenére még a szexuális vonzalmam nem szűnik meg .
2020. jún. 6. 13:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Van amikor a fáradság erősebb mint a szexuális vágy.
2020. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Itt nem a fáradtságról van csak szó. Ő belekényelmesedett az egészbe és tojik a kapcsolat egy részére.
2020. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon hiányzik az együttlét , nem várnám el tőle , hogy minden nap szeretkezzen velem , de legalább heti két alkalmat igényelnék azért . Munkatársaimtól is hallom sok esetben , hogy milyen jó , hogy azért a szexuális életük még mindig működik a javából , mert az asszony kívánja , meg ők maguk is . Ráadásul én vagyok a második legfiatalabb a meló helyen , így még kellemetlenebb . Az a legérthetetlenebb számomra , hogy nem is engedi , hogy hozzá érjek , még nadrágon keresztül sem simogathatom meg pl : a fenekét sem . Ez már bosszantó !
2020. jún. 6. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!