Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Többi lent

Figyelt kérdés

Na szóval van lassan 2 hónapja barátom,17 éves lány vagyok a barátom pedig 20 éves.És hát a megismerkedésünkor annyira vártam,hogy összejöjjünk és,hogy találkozzunk.Nos találkoztunk,már aludtam is ott egyszer náluk,de alig vártam,hogy hazajöjjek.Féltem úgymond tőle ,hogy csókon kívűl hozzám ér.Ugyanis 2éve voltam egy buliban es egy srác majdnem megerőszakolt, még mai napig rossz rágondolni ahogy hozzám ért (lehet ez másnak nem nagy dolog dehát kinek mi ).Na igen és van egy legjobb barátnőm 10 éve és amikor ment le a barátnőmhöz a barátja kérte ,hogy menjek le es erősítsem abban ,hogy nem lesz semmi baj ugyanis akkor vette el barátnőmnek a srác a szüzességet,na hát a srác hozta magával a haverját és hát más választásom nem volt így addig beszelgettem vele,nos hát hirtelen el kezdett az izgatni,hogy dejó barátnőmnek ,hogy idáig jutottak a barátjával es én megakartam tenni barátnőmnek a barátjának a haverjával,de aztán rájöttem ,hogy nem vagyok erre felkészülve így nem is hoztam fel.A barátnőmék végeztek az aktussal és hát elkezdtek 3an piszkálni ,hogy miért nem fekszek le a sráccal hisz nincs abba semmi,meg ,hogy nem vagyok bátor,vagy nevettek rajtam.Így aztán belementem,amikor elvette a srác utána elmentek haza egész este sírtam hisz én tényleg nem akartam,de nem akartam ,hogy piszkáljanak hisz nagyom érzékeny lány vagyok.Másnap meg akartam hallni,undorodtam magamtól.És hát én úgy gondoltam ,hogy túl vagyok ezen.Dehát ha félek a barátom érintésétől igy nem tudom.Ma is úgyvolt,hogy jön nálunk de lemondtam mert féltem meg ,mert egyszer egyszer olyan rohadt szar kedvem van ,hogy nem akarom hogy jöjjön aztán rá 2 órára akarom,hogy jöjjön.Nagyon gyakran változik a hangulatom,es ezzel nem tudok mit kezdeni es ha ez is segit esetleg a válaszaitokba ,vagdosás függő voltam (azért is csináltam amiket fent megemlítettem a srácokkal kapcsolatban,de még volt egyéb) emellett durva kényszer gondolataim cselekvéseim vannak amik irányítsám a minden napjaim,már 1 hónapja nem vágom magam,helyettesíteni tudtam más fizikai fájdalommal.És van olyan is ,hogy nem tudom megmondani ,hogy mibajom csak úgy szarul vagyok,es üres.Nem biztos ,hogy ezeknek a dolgoknak köze van az eredeti kérdésemhez,de azért leírtam hátha igy könnyebb tanácsot adnotok.

Kérlek szépen titeket ne osszatok ki hisz tudom,hogy hibáztam de emberek vagyunk es hibázunk.De ugyanakkor kívánom a szexet de úgy érzem,hogy képtelem lennék lefeküdni a barátommal .Normális válaszokat szeretnék,köszönöm szépen.

Szoval nem tudom eldönteni ,hogy akkor mi a gond?Miért érzem azt,hogy egyszer jó lenne ha itt lenne,maskor pedig azt ,hogy nem?

Miért félek tőle?



2020. jún. 3. 21:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért!
2020. jún. 3. 21:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kellene fordulnod és/ vagy a szüleidhez, nempedig "hozzánk".
2020. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne?Csak megkérdeztem,hogy szerintetek mi lehet a gond.De köszönöm válaszod.
2020. jún. 3. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tini vagy, ebben a korban természetesek a hangulatingadozások.

Ne úgy gobdolj a barátoddal való szexre mint egy dologra amit meg KELL tenned. Csak addig menjetek el, amíg jól esik. Ne tervezgess hogy mikor mi fog történni, mert a spontán dolgok sokkal jobbak, nincsenek az embernek előzetes elvárásai, meg így rágörcsölni sem tud.

Ha nagy csókcsatában vagytok, és mindketten úgy érzitek, menjetek tovább a tapira. Ha hozza a helyzet akkor pettingeljetek is. Nem muszáj durr bele lefeküdni. Ha a petting annyira feltüzel mindkettőtöket akkor úgyis úgy alakul hogy tovább mentek, de semmi sem kötelező.

Ne görcsölj ezen, hanem hagyd hogy csak úgy történjenek a dolgok maguktól.

Nem elvárás miatt, hanem amikor úgy érzed hogy szeretnéd.

2020. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
"Na igen és van egy legjobb barátnőm 10 éve és amikor ment le a barátnőmhöz a barátja kérte ,hogy menjek le es erősítsem abban ,hogy nem lesz semmi baj ugyanis akkor vette el barátnőmnek a srác a szüzességet,na hát a srác hozta magával a haverját és hát más választásom nem volt így addig beszelgettem vele,nos hát hirtelen el kezdett az izgatni,hogy dejó barátnőmnek ,hogy idáig jutottak a barátjával es én megakartam tenni barátnőmnek a barátjának a haverjával,de aztán rájöttem ,hogy nem vagyok erre felkészülve így nem is hoztam fel.A barátnőmék végeztek az aktussal...." Kérlek! Olvasd el! Te ezt érted? Nálatok haveri buli az elsö szex? Vagy mit irtál itt le?
2020. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom, írtad is hogy 17 vagy :)
2020. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom fel tűnt-e nektek eme mondat "már 1 hónapja nem vágom magam,helyettesíteni tudtam más fizikai fájdalommal." - azaz kényszercselekvés, vagdosás.


Nos a jó hír, hogy van segítség. A rossz, hogy azt nem itt fogod megtalálni :( tényleg szükséged lenne egy jó szakemberre (csodálom, hogy a szüleid még nem vetették fel a sebek láttán). A fő problémád nem a szex, s nem is az átélt trauma, hanem sokkal mélyebben gyökerezik. A problémáidon csak szakember tud segíteni, de a szuicid és depresszív gondolataid miatt mielőbb felkeresnék egyet!


A "barátnőd"... na róla megvan a véleményem, nemhiába mondják a barátoktól mentsem meg az ég az ellenségeimmel elbánok magam is. Egy darab húsként odadobott mert be akart vágódni a pasijánál, nem a te érdeked nézte, gyakorlatilag elárult.

2020. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!!

És milyen segítségre gondoltatok?

A pszichológus tudna segíteni a kényszeres dolgon és a vagdosáson?

22:39-es Előszőr is köszönöm neked is a válaszod.A szüleim nem tudnak a vagdosásról, mindig sikerült "eltüntetnem" főleg ha nem olyan helyen voltak mindig a vágasok ahol látható.

Szüleimmel nagyon jó kapcsolatom van de szégyelnék ilyenről beszélni,nem akarok a család fekete báránya lenni.

2020. jún. 3. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A pszihologus biztos fog tudni segiteni ebben. Ez a munkaja, ezt tanulta, ezt csinalja egeaz eleteben.

Bocsass meg, csak atfutottam az irasodon, csak a fontos szavakat olvastam ki.

Minden esetre en elmondanam a szuleimnek ezt a dolgot. Lehet ugy gondolod, hogy rossz ha tudjak, de tudnasak segiteni benne. Sokat tud tenni egy lelki tamasz.

Amit tudok ajanlani, ne mas fajdalomforrassal helyettesitsd, hanem inkabb kifarasztassal. Allj neki sportolni, az lekoti az idot es az energiad is. Valasz olyat, amit tudaz magad csinalni, ha nem bizol az emberekben, vagy ahol nincs pasi. Ha ugy jobban erezned magad.


Ami a baratod illeti, mond el neki ezt a dolgot, ha ertelmes gyereknek tunik. Nem kell minden reazletet, csak azt, hogy majdnem megeroazakoltak egyszer, es bar nem gondoltad volna, de rossz erzes kerit hatalmaba ha szexre gondolsz. Kerd meg hogy legyen megerto es legyetek lassuek es fokozatosak. Ne eroltesse a szexet.

2020. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!