Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan hogy ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan hogy ugy csaltatok meg a parotokat hogy kozben szerettétek is?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan tortent? Es megbantatok utana?
2020. máj. 30. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura szituációnak tűnik, de engem is érdekel, ha van ilyesvalaki
2020. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Akit szeretek azt nem tudom megcsalni. 22/L
2020. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A szeretet és a szex nálam külön van, én szeretem az egzotikus pasikat , de van párom, ha ő dolgozik akkor van időm magamra elmegyek bulizni ott egyetemista afrikai pasikkal ismerkedek és ha összejön összejön ha nem akkor majd legközelebb. Párom mentős így van 12 vagy 24 órám eddig nem buktam le.
2020. máj. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 remélem csak viccelsz
2020. máj. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Én is szeretem a páromat, mert rengeteget utazunk és csodálatos életünk van és egy szép kisfiunk. De amikor meglátok egy egzotikus vagy mediterrán hapsit, akkor awww.... Sose kéne állandóra, de játékszernek imáááádooom! Ha a pasiknak lehet, akkor nekünk is. Ő különben is otthon lazul a haverokkal ilyenkor, honnan tudjam, hogy nem rendel magának a rosszlányokról?


26/L

2020. máj. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig így történt. Szeretem, de kell más is. Szerelem és szex nem feltétlenül egyezik nálam.
2020. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen

Cuckold fétises párom volt

Tudtam h izgul erre de sose próbálta még ki

Na így csaltam megél mondtam neki annyira felizgult ettől h a gatyájába élvezett

2020. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De furák vagytok ti lányok:/


"otthon lazul a haverokka ilyenkor, honnan tudjam, hogy nem rendel a rosszlányokról"

Am bírom ezt a női tévképzetet, hogy a pasik biztos ocsmány dolgokat művelnek amikor a nő nem látja őket:D Hát elmondom, a legtöbb esetben sörözünk, kártyázunk vagy az társaságra jellemző mániáról dumálunk (geek/foci/autók stb), aztán a húsimádó pizza elkezd dolgozni és telefingjuk a lakást:D (oké, ez a maga módján tényleg ocsmány:D) HA fel is vetül valami különleges alkalomból, hogy "rendeljünk stripppert" (táncost, nem kurvát) akkor általában a társaság épp elég része ellenzi, vagy kijelenti, hogy felőle jöhet, de ő nem fizet bele, úgyhogy itt hamvába is hal a dolog:D


Szóval nagy eséllyel ennyire vad dolgokat csinál a pasi, amíg a nő csalja:/

2020. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

“Ha a pasiknak lehet akkor nekünk is”


Szerintem ugyanolyan erkolcstelen dolog egy pasi reszerol is mint egy no reszerol.


Kiveve ha a parjaval megbeszeli..


Nem ertem honnan veszed hogy a pasiknak lehet csak felredugni

2020. máj. 31. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudtam kielégülni a szexben, sosem volt rendes orgazmusom, ő meg túl hamar elélvezett
2020. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!