Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy csak akkor élvezem a szexet ha fájdalmat okoznak közbe?

Figyelt kérdés
N
2020. máj. 28. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen,ilyen tipus vagy.
2020. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát vannak ilyen emberek, sajnos igen az.

F

2020. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen normális. Szubmisszív lány vagy. Egyébként megsúgom neked hogy én csak ilyen lányokat szeretek kényeztetni. És mind azt mondta,hogy a fájdalom érzéssel,sokkal intnzívebben élik meg az orgazmust. Ezért jó például a mellbimbó csipesz,lehet csiklóra is. Anál plug vagy dildó használata puncis behatolás közben. Megkötözve Punci verés,vagy erős fenekelés..stb stb Mind behatolással egy időben,különböző pózokban. Nekem már így pisilte is össze magát partnerem élvezettől.
2020. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 3-as,puncit sem láttál még élōben,de további jó reménykedést, hogy rád ír a kérdezõ:)
2020. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális nem csak te vagy ilyen aki ezt élvezni:) szóval ne aggódj

N

2020. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

4-es!

Akkor a kettőnk hozzászólását mérlegelve,most döntsd el hogy ki a troll közülünk. Kinek volt hasznos a hozzászólása,és kié nem? Az a baj,hogy ide jártok hülyeségeket kommentelgetni,kötözködni,egyetlen értelmes mondatot sem vagy képes ki préselni magadból. Én a kérdésre válaszoltam,te pedig magadnak adtál választ a benned rejlő komplexusaid levezetésére. Ennyi..

2020. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

igen erősen mazo vagy, ami nem mindig akkora áldás, de ha enyhébb fájdalom is elég, akkor nem annyira nehéz párt találnod erre


valami korábbi trauma áll a dolog mögött valószínűleg

2020. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, ennek oka van ezt kellene megkeresnek, a megfelelő szakemberrel "kezelni", feloldani a gátlásokat. Én is ilyen vagyok, csak férfiban...
2020. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!