Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy anyával vagy a barátnőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy anyával vagy a barátnőkkel jobb megbeszélni a szexuális életet és tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok de még kezdő ebben a témában. Nagyon jó a kapcsolatom anyával de nem tudom, hogy-hogy fogadná ezt a témát..
2020. máj. 26. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el segítene anyukád is.

S ő tuti nem a hülyesegeket mondaná.🙂

2020. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

anyukáddal beszélj erről, ha nyitott ilyen téren

ha erősen vallásos, akkor nem biztos, hogy a legjobb tanácsadó

2020. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Barátnők.

Anyukádnak nem kell erről tudnia. Ráadásul a mai 40es generáció szexuális felvilágosítása a nullával volt egyenlő, lehet hogy te már most többet tudsz nála.

2020. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy anyukáddal annyira nyitott tudsz lenni, bár ez tényleg függ attól, milyen kettőtök viszonya, mennyire tudtok egymás előtt megnyílni, őszintén intim témáról beszélni. Ő biztos a te érdekeidet fogja nézni, de lehet, hogy túlságosan is óv dolgoktól.
2020. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kettő miért zárja ki egymást? Szerintem egyénfüggő, hogy ki tud jobb tanácsot adni, de ha megnyílsz valaki felé akkor attól jobbá válhat a kapcsolatotok.

Aztán ha meghallgattad édesanyád meg a barátnőid még mindig neked kell majd dönteni, csak épp több tanács alapján.

2020. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Nevessetek ki nyugodtan de én pl minden szexuális problémámat, kérdésemet vagy tapasztalatomat anyukámmal beszéltem meg. Pedig fiú vagyok. Nekünk nagyon szoros és bensőséges a viszonyunk. Nincs tabu közöttünk, bármilyen intim a téma meg tudjuk beszélni.
2020. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bnővel könnyebb,viszont egy anya tapasztaltabb ilyen téren nyilván.Anya engem is felvilágosított,fokozatosan adagolta koromnak megfelelően.Kimondottan szexről nem szoktunk beszélni,arról viszont tudott amikor a szüzességem elveszítettem.A legjobb bnőmel szoktunk kényesebb dolgokról is beszélgetni,de ritkán nem ez a fő téma sosem.
2020. máj. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Inkabb minket kerdezz !!


Hianyoznak a “terhes vagyok???” kerdesek

2020. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat és barátaidat is kérdezd. Nincs okod csak az egyikre hagyatkozni.
2020. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vagy olyan viszonyban anyukáddal, akkor vele is megbeszélheted, de ez nem feltétlenül vagy-vagy. Mindkettejüknek lehetnek jó meglátásai, amik alapján tudsz döntést hozni.

Nekem még ugyan nagyon pici a kislányom, de remélem, hogy ha majd 19 éves lesz, lesz olyan viszonyunk, hogy ilyen jellegű kérdésekkel, problémákkal, félelmekkel is nyugodtan fordul hozzám, mert azért magamban mégis csak jobban bízok, mint az internetben vagy a ki tudja, milyen életű barátnőiben, magamról egyértelműen tudom, hogy a tanácsaim, véleményem amit megfogalmaznék neki, az ő érdekében lennének (nekem volt egy barátnőm 19 évesen, aki mindenáron rá akart beszélni, hogy engedjek az aktuális pasimnak análszex kérdésében, merthogy az nem is rossz, és egyébként is - tőle pl nem nagyon kaphattam volna releváns tanácsot, azt már akkor is tudtam).

2020. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!