Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afrikai lányok hol vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afrikai lányok hol vannak Budapesten?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Igazándiból bárhol Budapesten. Ezt most nem trollkodásból írtam. Nincs külön gyűjtőhely ahol tipikusan afrikai lányok vannak.
2020. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én leggyakrabban a Blahán és a Népszinház utca környékén találkoztam velük. Persze lehet, hogy ez csak véletlen.
2020. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, nincs külön "gyűjtőhelyük". Van 1-2 tematikus szórakozóhely ahova eljárnak az afro-származásúak, de ott afrikai pasiból 10x annyi lesz, szóval a lányok nem egyedül fognak érkezni nem igazán fogod tudni "levadászni" őket (hacsak nem nézel ki baromira jól és nem vagy nagyon penge csajozásból + az sem árt ha folyékonyan beszéled az angolt).
2020. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Bocs a gyűjtőhely rasszistán hangzik, de tényleg nem jutott hirtelen semmi szinoníma az eszembe, pedig egyáltalán nem vagyok rasszista. 1-es voltam. Még egyszer elnézést érte mindenkitől.
2020. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!