Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezek el 1 perc alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdqwertzfgh kérdése:

Miért élvezek el 1 perc alatt?

Figyelt kérdés
Mikor előjáték közben ugye fel izgat ott lent feláll de mire felveszem a kottont addigra van hogy le is lankad aztán mire megint felállítja a lányban kb 1 percet birok Mitől van

2020. máj. 25. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
szex előtt maszturbálj és akkor nem mész el olyan könnyen
2020. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Kezdő vagy még a szexben. Majd lesz ez sokkal jobb is.
2020. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ráadásul írni sem tud az IQ bajnokunk.
2020. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Számos lehetőség van. Ha első partnered akkor talán nem veszed észre, hogy mennyire szűk a csaj. Vagy egyszerűen csak jól csinál valamit. Ha közben nyögdécsel és kifejezi, hogy mennyire élvezi, az is adhat egy pluszt amitől hamarabb elélvezel. Próbáljatok ki más pózokat is mint amiket eddig alkalmaztatok, hátha valamelyikben tovább bírod. Vagy ha nagyon cikinek tartod hogy ez a helyzet akkor próbálj szex közben kicsit másfelé kalandozni és akkor is tovább fogod bírni. Ha pedig sehogy sem jó, az első menet után bújjatok össze és egy kis idő múlva jöhet a következő.
2020. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ott van valami gond, ha közben lekonyul.
2020. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan párom akinél a gumi ezt váltotta ki. Egyszerűen annyira undorodott a gumitól, hogy a gondolatától is lelankadt. Szerintem ebben semmi meglepő, nekem is undorító érzés volt, hogy valami mű akármi ér hozzám és nem a párom.
2020. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azabaj azzal ha előtte követem, hogy akkor meg utana van hogy egy napig kedvem sincs hozzá de van hogy lenne utána is.
2020. máj. 25. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami akkor nálad nincsen rendben kedves kérdező. Nekem a mondataidból ítélve, hogy lelankad meg, hogy nincs hozzá kedved az jön át hogy vagy valami pszichés eredetű gond van mögötte. Nem is gondolnád de akár egy kis önértékelési zavar vagy bármi szextől elvonatkoztatott dolog is lehet. A helyedben ennek kicsit utána járnék. Akár szakember segítségével. A másik lehetőség hogy nem a megfelelő lány mellett vagy és nem indít be. Annak, hogy nem kívánod a párod fiatalon még nem lenne szabad jelentkeznie. Ez max akkor oké ha 60 éves vagy és már nem áll fel magától.
2020. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő nem a párom csak úgymond kavargatunk lehet ez lehet a baj hogy semmi érzelem nincs irányába csak jól néz ki
2020. máj. 25. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel ez a gond a lankadás terén, de ez nem magyarázza, hogy hamar elmenj, hacsak nem izgat fel annyira a lány másodjára hogy akkor már egy fuvallat is elég.
2020. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!