Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miután elmegyek a gumiban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután elmegyek a gumiban, folytathatom?

Figyelt kérdés

Elég furcsa helyzetben vagyok én, az a helyzet hogy a legelső menetben elég hamar elmegyek.. Viszont az a helyzet, hogy mintha nem is számítana, úgy tudom folytatni.

Szóval elmegyek, kijön a spermám meg minden, de a farkam merev marad amig "foglalkozok vele" szóval ugyanugy tudok vele dugni.

Arra gondoltam hogy szex előtt kiverem, eloszor ugye sok sperma szokott jönni. Aztán amikor dugásra kerül a sor, ott ha elmegyek akkor már csak nagyon kevés sperma jön ki, mert az elsőnél ürítettem. Szóval így, hogy elmegyek a gumiban, folytatjatom a sexet? Az a baj, hogy gumicserére viszont nincs idő mert addigra lelankad és már késő..



2020. máj. 23. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nee. Abban a gumiban, amiben már elélveztél egyszer, ne folytasd a szexet. Ezek egy használatra vannak tervezve, kettőnél könnyebben kiszakadhat.
2020. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem szabad.
2020. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem!
2020. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy gyerek eltartására vagy abortuszra van pénzed akkor nyugodtan.

De ha ezeket nem kívánatos dolognak titulálod akkor, eszed be se jusson.

2020. máj. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Soha
2020. máj. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy írták, ne folytasd. Gyorsan mosd meg, majd húzz fel új gumit.
2020. máj. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
😀 egy idióta 50%-os lepontozott *minden* válaszadót, pedig mindenki jó választ adott.
2020. máj. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NE!!!

Nekem szakadt ki gumi, kb 15 éves lehettem, a lány szintén.

Ugye ilyenkor a második patron is "mindent bele" módban van. Majd be tojtunk, mire végre egy hét múlva megjött neki... A második menet után úgy néztem ki, mint aki péniszgyűrűt tett fel. Az óvszer a kiszakadás után szépen feltekeredett a péniszem tövére, mit újkorában, csak teljesen funkciót vesztett formában. Szóval még egyszer:


NE!


47F

2021. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!