Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezdtem el élvezni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el élvezni ha amúgy utáltam? 19/L

Figyelt kérdés

Én alapvetoen mindig a finom, gyenged szexet szerettem.


Mindig azt szerettem hogyha egymassal egyenloen es normalisan banunk szex kozben is.


Nemrég viszont lefekudtem valakivel, akinek a szemelyiseget abszolut nem birom emberileg, viszont szexualisan o engem nagyon vonz, nem tudom megmagyarazni hogy miert, nem csak a kinezete miatt.


De amugy szinte utalom ot szexen kivul.


Amikor lefekudtunk, volt egy hosszu elojatekunk amig vetkoztunk, nagyon szenvedelyes es elvezetes volt.


Aztan az elojatek kozben racsapott egy erosebbet a fenekemre, en felkialtottam kicsit hogy azert ne ilyen erosen.


Aztan kicsit kesobb megint egy ugyanilyen eroset kaptam, megint szoltam, erre valaszul kaptam még 2-t.


Ekkor felhaborodtam, olyasmit mondtam hogy “fejezd mar be, normalis vagy? Ez mar faj”


Es megprobaltam arrebb menni, aztan o csak annyit mondott hogy “nem kerdeztelek.” Es lefogta a fejem, es csapkodta a fenekem tovabb.


Egy darabig meg nagyon kellemetlen volt es abszolut nem elveztem, mivel onnantol kezdve folyamatosan csapkodta, egybol egymas utan.


Aztan 1 perc utan azon kaptam magam hogy mar alig varom a kovetkezo uteset.


Egyre jobban csipett, es felnyogtem mindig mikor bele csapott, de valamiert mar elveztem, es hagytam neki.


Es aztan addig verte hogy teljesen piros lett a fenekem, nagyon latszodott a tukorben, meg masnap is ott volt a nyoma.


A vegen mondtam neki hogy ez nagyon jo volt es szeretnem vele maskor is es azota ossze jarunk alkalmankent, es azzal kezdjuk hogy az olebe fekszem es nagyon elfenekel.


Szinte minden nap piros azota a fenekem, maximum hosszabb szunetnel halvanyodik el. De mire elmulna megint ujra elfenekel.


Es a lenyeg az hogy szerintetek miert kezdtem el elvezni ha eloszor ez egyaltalan nem izgatott es nem akartam?


2020. máj. 22. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Alaphelyzetbe mennyire vagy szub vagy domináns?

Pl barátnői társaságban.

2020. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Elő hozta belőled a sub csajt.

Nincs ezzel semmi gond, ha neked is tetszik.

Hidd el ebben kategóriában, sok más olyan dolog is van ezen kívül, amit rohadtul tudnál élvezni szerintem.👌

F

2020. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, de engem sikerült felizgatnod. Nem te leszel az első aki véletlenül fedez fel ,egy addig neki nem tetsző szexuális játékot. Hiszed vagy sem a seggrepacsit más is szereti :D
2020. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
nézelődj kicsit a gyerekkori traumáid között, mielőtt azt gondolnád, hogy épelméjű dolog élvezni, ha valaki erőszakos, és agresszív az ágyban.
2020. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
jaj ti ezt beveszitek, persze mese habbal. egy kisfiú álmodozik, de az életben ez szexuális zaklatás, és ne biztasd erre a többit mert aki hiszékeny beveszi, és megcsinálja, és az senkinek se lesz jó
2020. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk azért eléggé az erőszak határán táncolt az eleje, de ha végül repetát kértél, nehéz lenne végül erőszaknak mondani:D


A válasz egyszerű: az ember (meg igazából gyakorlatilag minden ami létezik) változik. Régen én is utáltam a spenótot, mostanság meg valahogy ott van a top5 zöldségben:D

2020. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
ez nem táncol ez az, rá szólt többször is, és aztán még 1 percig üti az a másfél perc erőszak függetlenül attól hogy utána mi történt. de igazából ez nem így történik, másfél perc után kezdi el élvezni (miért is járok fel ide). csak a kisfiúk fejében. nyugodtan le lehet szavazni ezt is
2020. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
#5-ösnek és #7-esnek igaza van. Ez nem így működik.
2020. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért gondolják az emberek magukat keményebbnek a "leszavazhattok" és hasonló dumákkal?
2020. máj. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszeretted.
2020. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!