Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora péniszt preferáltok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora péniszt preferáltok? (lányok)

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg minden nap fel kell tenni ezt a semmitmondó kérdést?
2020. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig nagy részt az a lényeg hogy kihez tartozik az a pénisz és hogy tudja-e használni akihez tartozik.
2020. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
A baj ezzel, hogy igaz sajnos minden nap elhangzott már eddig. Nem mellesleg ez ugyanolyan közhely mint a pénz nem boldogít szöveg. Őszinte választ nem fogsz kapni. Nyilván mindnek megvan előnye hátránya. Eddig a 4x alatt a csajok, és hölgyek is a nagyobbat jobban preferálták.
2020. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

[link]


15-18 cm (a képen 6-től 7,5-ig)

2020. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre sosem fogsz egyöntetű igazságként elfogadható választ kapni. Egyet elárulok, sem a szexuális teljesítményed, sem a párkapcsolati sikertelenséged nem mulik a centiken...
2020. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Melyik lány mit, a 99%-uk az átlagost, a 100%-uk a normális, értelmes pasihoz tartozót aki tudja is használni.
2020. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Sok nő kipróbálja a nagy farkat, de nem azért mert ezzel tud elélvezni csak próba, láttak, fogtak, tapasztaltak ilyet is, ennyi a legtöbben a normált szeretik.

Egy történet, hogy nem a mérte a lényeg: volt egy 42 éves feleség, aki a szeretőm volt, de elmondta, csak orgazmust keres a szexben nálam, én semmit ne csináljak mert Ő csak lovagolni akar addig amíg el nem élvez.

Elmondta volt már több szeretője, de mindenkitől csak ezt kéri, és annyi kitétele van felém, hogy amíg Ő lovagol és elélvez addig álljon a farkam (ne élvezzek el), nem számít, hogy mekkora a méret, mert már volt neki több féle és Ő mindegyiktől eltud élvezni, ha kellő ideig lovagolhat és addig bírja a férfi elélvezés nélkül, szóval nem a méret számít nála.

2020. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3

"Eddig a 4x alatt a csajok, és hölgyek is a nagyobbat jobban preferálták."

Mármint mi az a 4x?

2020. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen leszek őszinte. Persze, hogy számít. Ugyanis a nők méretei is mások. :) Ezt már a Kámaszútrában is leírták, rémlik valakinek? Kb. 11 éves koromban olvastam.

Ha nekem történetesen az átlagosnál hosszabb hüvelyem van, és tegyük fel, kitágultam a szüléseknél, akkor nyilván a hosszú, vastag f.szt fogom preferálni.

Hogy a kicsinyke hölgyek miért érdeklődnek a nagy méret után, azt nem tudom.

2020. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!