Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez minek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek számít?

Figyelt kérdés
A baratommal egyutt akartunk lenni de nem volt egyikünknel se óvszer ezert mondtam neki, hogy ne csináljuk de o akkor is betette es leszoritott hozza, nem tudtam megmozdulni. Aztan a kezemmel raszoritottam akkor kivette, ez minek számít? Erőszaknak?

2020. máj. 20. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
61 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akartad, akkor erőszak igen...
2020. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elkövetési magatartásnak két fordulata van, melyeknek meg kell valósulnia: a szexuális cselekményre vagy annak eltűrésére kényszerítés és a szexuális cselekményre felhasználás. Mindkét magatartás közös eleme a szexuális cselekmény fogalma, amelyet a Btk. így határoz meg: "a közösülés és minden súlyosan szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére, fenntartására vagy kielégítésére alkalmas, vagy arra irányul.
2020. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy erőszakosan be tette neked.

Azonnal dobd ki a kis köcsögöt!

F

2020. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez erőszak. Minél hamarabb dobd ki a csávót, úgy látszik nincs tisztában a védekezés nélküli szex következményeivel.
2020. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy át kellett élned ezt.
2020. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh, igen, párkapcsolaton belüli (nemi) erőszak.

Nem tudom hány évesek vagytok, de fiatalnak képzellek titeket. Ha a szerelem csúcsán ilyen a srác, ez idővel, a rózsaszín köd kopásával párhuzamosan csak rosszabb lesz. Dobd, mielőtt késő!

2020. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez erőszak mert akaratod ellenére történt. Ha nem is jelented fel (bár meggondolnám) mielőbb szabadulj meg tőle, mert legközelebb a fogad veri ki ha nem tetszik neki valami.
2020. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
hát azért ehhez ketten kellettetek a fiu aki berakta és tTe aki ahelyett hogy elkezd kiabálva ütni rugni harapni inkább hagyta pláne hogy Te mentél el arra a randira és Te irtad le hogy csak azért ijedtél meg mert nem volt koton . 52 évesen voltam már jo pár lukban és tudom ha egy nő nem akarja akkor az a fac nem megy be sehova mert üt rúg harap és üvölt ahogy kifér a torkán.. szoval ennyi. ha benned volt akkor hagytad
2020. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Sándor!

Mint említettem szóltam neki,hogy ne es eleg nehez lenne ugy rúgni ha le vagy fogva es nem tudsz megmozdulni, a kezemet is alig tudtam kiszabadítani azzal szakítottam meg ezt az egészet.

2020. máj. 21. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez simán erőszak, sajnálom
2020. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!