Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már strandon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már strandon a medencében?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2020. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Strandon nem, de hotel medencejeben igen😀
2020. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Engem a külső termäl medencèben a gőzben szopott le a baràtnőm a sötètben,úgy hogy közben pàr mèterre ültek tőlünk. Èn csak ki ültem a szèlère ő meg kivègzett ..Nagyon izgalmas volt.
2020. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Undorító, de mit csodálkozzak egy beteg világban... Mások is fürdenek benne.
2020. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2020. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Nem túl higiénikus abban csinálni amiben mindenki más áztatja a brét, meg az ánuszát (meg időnként bele is csurrant ezt-azt), s úszkál benne pár bőrdarab. Ha egy jó kis hüvelybobára vágytok akkor csináljátok nyugodtan. A klóros víz sem tesz túl jót a hüvelyflórának.

Ja és a "víz alatt" eloldja a nedvességet, mintha csontszárazon csinálnátok.

2020. máj. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Jezusom, egyszer mindenki fiatal es meresz nem kell itt egybol undoritozni.

Lehet, hogy pont a medencebe kivanjatok meg egymast hat akkor mivan? En szexeltem mar Aquaworldben, leszoptam a parom a goz szaunaban egy hotelben megsem lett semmi bajom. 20/l

2020. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!