Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek!Férfiak! Ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek!Férfiak! Ti hol találtatok swingerhez partnert? Hol kellene hölgy partnert találom párcseréhez?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a klubbokra, vagy internetes keresőkre is.

2020. máj. 16. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól írtad ki: klubban, lemész és ott ismerkedsz. Mi a szösznek keresel partnert, amikor ott vannak a klubban? :o

Párcsere - benne van a nevében, a pároddal "cseréltek". Avagy elképzelésed szerint megismersz egy nőt, megvan a "beugród" a páros napra és egyből párcsere - két nőt egy csapásra? :D


S már megbocsáss, de neked férfiként fogni kell a kezed egy swingerhez, mert egyedül nem mersz lemenni akkor minek mész? Hogy fogod így "kalauzolni" a partnered, figyelni rá, állni a "sarat" amikor szükség van rá?

Menj le nyugodtan egyedül, nem fognak kinézni, ha normálisan viselkedsz és egy átlagos szintet megütsz külsőre akkor be tudsz szállni többesekbe, gangbangekbe akkor is egyedül mész.

2020. máj. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már lementem 4x, mindig találtam ott párokat akikhez csatlakoztam. Meg egyszer solo hölgy is volt.

Nem írtam sehol,hogy nem merek elmenni.

Azt kérdeztem, hogy hol tudok még keresni hölgyet a swingerezéshez.

2020. máj. 17. 03:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár cseréhez, párok szoktak párokat keresni, te társat próbálsz keresni egy szexuális fétis alapján... Így nemhogy nehéz, szinte lehetetlen.
2020. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, nem igazán értem, mire gondolsz?

Milyen fétist említettem a posztban?

Szerintem nem vagy tisztában a szónak a jelentésével.

Egy hölgyet keresek aki jár swinger klubba.


Ezt most hogy értetted félre?

Egyébként azóta már van is 1 jelentkező.

Egy klubb üzenőfaláról.

2020. máj. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!