Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki nem kívánja a puncinyalást, de cumizást ígyis csinálja a párjának?

Figyelt kérdés
Priviben is írhattok, ha nem akartok ide választ adni.

2020. máj. 16. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én :D

Jobban szeretek adni mint kapni

2020. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 aszlan ***** válasza:
100%
Igen létezik biyony. Nekem 2 hoz is volt szerencsém és komoly kapcsolatba is voltam velük évekig. Eleinte még elnezik meg elviselik. De idővel már nem. Sajnos van.de ccimuzni hú azt tudnak jól rá éreznek. A fefire
2020. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ha kinyalnak, de én szeretem a párom kényeztetni. Nincs semmi szubmisszív hajlamom, szóval még ez sem lehet az oka, egyszerűen nekem a nyalás az nem okoz különösebb élvezetet, orgazmusom nem lesz tőle, ujjazással együtt meg inkább irritál is. Viszont örömet okozni meg jó érzés, egyébként is felizgat, amikor érzem a kezeim közt, számban a párom.
2020. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2020. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt egy olyan barátnőm. Bármikor és bárhol képes volt oboázni, napjában akár többször is, de nyalni nem hagyta magát.
2020. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg is őrülnék, ha nem nyalhatnék puncit. Nem is kellene olyan partner.
2020. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, például az én párom. Néha pedig úgy kinyalnám, mint a mézesbödönt 🤗
2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ettől a legtöbb nő még adni és kapni ugyanúgy szeretne - főleg ha jól csinálod :)
2020. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy aki visszautasítja a nyalást, anak a háttérben valami lelki oka van rá. Mondjuk attól tart, hogy gusztustalan, rossz szagú, vagy a neveltetése olyan, hogy tisztátlannak, kurvásnak hiszi. És az is lehet, hogy csak nem tudja elengedni magát eléggé, vagy volt rossz tapasztalata, esetleg sose volt jó partnere. A legtöbb esetben ki lehet billenteni, de türelem, kitartás, némi pszichológiai érzék kellhet hozzá, és persze erős érzelmek.

A szopás lehet a női kötelességtudat megnyilvánulása, vagy fakadhat ragaszkodásból, és van, aki az önbecsülése részeként csinálja, bár az inkább tinikre jellemző, és ők nem szoktak elzárkózni a viszonzástól.

2020. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
En ismerek egy csajt, azert nem engedte a nyalast, mert a legelso alkalommal, mikor kapta, allergias tunetek jelentkeztek nala es azota nem engedte senkinek. Amugy en bevallom, nem rajongok a punci nyalasert amugy sem.
2020. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!