Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon rossz dolog az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon rossz dolog az hogy a férfiak itt tömegesen írnak rá lányokra mert szexuális kapcsolatot szeretnének viszonylag könnyedén?

Figyelt kérdés
A férfiaknak és a nőknek is vannak szükségleteik. a férfiak ráadásul nem tudnak józanul gondolkozni ha rájuk jön a kangörcs. Olyan ördögtől való lenne egy kis perverzség és gátlástalan nyomulás a szexuális kategóriában?
2020. máj. 14. 13:59
A kérdező szavazást indított:
Gáz
Én nem bánom
Szánalmas
Jópofa
Imádom ha nyomulnak
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

az a gáz aki nagyon nyomul és nem érti meg, ha piros a lámpa

több csajjal beszélgettem itt és szexre is több volt vevő (kapcsolatom is volt innen több és más oldalakon is sikerült csajt találnom)

ha simán normális vagy és nem kiéhezett kanos fax, akkor elég sokat el lehet érni, de ha csak a nyálad csorgatod, akkor marad az javarészt :)

2020. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen nagyon zavaró,mert én csak olykor kérdésre válaszolok.
2020. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, mikor látatlanba azzal kezdenek,hogy nincs e kedvem szexhez, akkor persze hogy elutasítom őket

meg mikor beszélgetünk, és felhozza, és mondom, hogy nem szeretném, és akkor is erőlteti, az zavaró

2020. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
legtöbb lány aki perverzet válaszol azok férfiak
2020. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban! Az összes társkeresőn ez megy, sőt nem csak társkeresőn, Fb-n és minden oldalon csőstől érkeznek a "szia ismizünk" típusú kéretlen megkeresések. Megoldás: törlés/tiltógomb.
2020. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan nem csaj vagyok de reagálnék. Én is volt már hogy írtam egy nőnek vagy lánynak mert szimpatikus volt a válasza de nem a "közepébe" vágva. Gyakran alakultak ki hosszas beszélgetések és aztán egyszer csak eltűnt egy szó nélkül. Ritkán szoktam a tiltást alkalmazni de ha egy pasi nem érti meg hogy én nem csaj vagyok és nem szeretném pasival kipróbálni akkor előfordul. Azért sem tartom értelmesnek a tiltást mert pár perc alatt regisztrál egy másik e-mailcímmel és akkor nem nyertem semmit. Amin jókat mosolygok amikor valaki három kérdést is feltesz egymás után és így egyértelmű hogy csak a figyelmet szeretné felkelteni.
2020. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem ezt a hisztit a lányok részéről a téma körül. Néha lehet itt jókat beszélgetni, aki meg tahón kezd, azt törlöm és tiltom, nem esem emiatt depresszióba hetekre.
2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne zavaró, ha rögtön legalább egy képet küldenének magukról (ami nem kamu).
2020. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az oldal használatának nem feltétele az elolvasott privát, tehát nem értem azokat akiknek gondot okoz. Aki fentebb írta, hogy beszélgetés közben tért rá a másik a szexre, és neki ez nem tetszett, őt sem értem. Mégis mire számított miután ebben a kategóriában belemegy egy beszélgetésbe, mi lesz a téma, mi a célja az üzenet írójának?
2020. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szörnyű, hogy az a pár szociális zéró itt próbál meg ismerkedni és mindenkire irkálnak szex vagy párkapcsolat reményében.

Még pár éve lehetett értelmesen beszélgetni/vitázni egy kérdés alatt akár akár férfi nő között is. Ma valaki odaírja hogy N egy válasz alá, vagy nőként kérdez egyből 5 üzenet érkezik neki ha nem több.


Én amúgy sajnálom ezeket a nőket, de azt még inkább, hogy normális beszélgetés egy adott témában sem alakul ki.


Illetve naponta a kérdések 90%-a ugyan az... Felesleges köröket futva.

2020. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!