Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá fiúk, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá fiúk, ha egy meglehetősen szép külsejű, egyetemista lányról kiderülne, hogy szűz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 21:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy végre kivételesen egy totál érintetlennel találkozok. Hál'istennek egyik barátnőmmel sem jutottam el még a csókig sem, mert időben kiderült, hogy voltak korábbi kapcsolatai (az egyiküknél az anyjától tudtam meg szerencsére) és ezért szakítottam mindegyikkel. Én, ha egy lány akár csak csókolózott előttem mással, már az is kizáró ok, nem hogy még nem szűz...
2020. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%

#21 nem véletlen vagy balek. És nincs nőd. Ha melletted lenne egy nő - valami csoda folytán - az is megpattanna tőled, mert te akarnál uralkodni felette, holott neked nincs olyan magas szellemi szinted hogy te ennyit tudj adni magadból, hogy ilyet megtegyél, eleve akinek van, az nem is ilyenre törekszik.

Szerinted kinek kellenél te? Még lehet te is szűz - ami ezen az oldalon nem ritka - akkor meg mit magyarázol?

Neked egyvalakid lesz egész életedben, akit úgy fognak hívni hogy Miss-kézi.

2020. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!