Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit szólnátok, ha a barátnőtök így keltene?

Figyelt kérdés
A barátommal így a karantén ideje alatt rengetegszer alszunk egymásnál. Reggel az esetek 95%-ban én kelek fel hamarabb. Ő meztelenül alszik és nagyon sokszor van reggeli merevedése. Én arra gondoltam hogy egyszer amikor hamarabb felkelek, elkezdem leszopni és ő erre kelne fel. Ti mit reagálnátok arra ha a barátnőtök így keltene fel?

2020. máj. 8. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is keltett már így a barátnőm, sőt én is keltettem már úgy, hogy a punciját nyaltam, simogattam vagy a farkam dörgöltem hozzá.


Annyi gond lehet, hogy nekem is pl a reggelek 90%-án szétdurran a hólyagom úgy kell vizelnem. De amúgy nagyon bejövős a dolog.

2020. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés :)meg volt.
2020. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokszor kelt így a barátnőm.

Kellemes érzés

2020. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszene. Ébredés után legalább negyed órán keresztül minden bajom van, éhes vagyok, szomjas vagyok, büdös a szám, hugyozni kell, kávé kell, stb. Ha már megvan a komfort, jöhet a szex.
2020. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is a vizeles miatt lenne kellemetlen :D inkabb en keltenem a csajomat :D csakhat nektek szinten kenyeometlen nem vagytok frissek nem zuhiztatok stb...
2020. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, én is szoktam reggel izgatni a barátnőm míg alszik, hogy arra keljen. Sajna ő fordítva sokszor nem gondol erre, amikor meg igen, én "elrontom" ezt azzal hogy már arra felkelek hogy elkezd fogdosni vagy lehúzni a gatyámat😂
2020. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés. Néha így ébreszt.
2020. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
16 ezért kell pucéran aludni
2020. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!