Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak mennyire jön be ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(:Puszedli :) kérdése:

A pasiknak mennyire jön be ha a nőmódosít a testén piercingel vagy tetkóval? A testfestés mennyire izgatja a férfiak fantáziáját?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem speciál bejön külön külön is és az sem zavar ha van mind kettő amíg nincs túlzásba esve a hölgyike.

f

2020. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak köldök van. Csak kíváncsi vagyok h a többi mennyire izgatja a pasikat.
2020. máj. 3. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Tetszene mind a kettő pèldául egy bimbo piercing egy szèp tetkoval akár a vallán vagy combjan ...
2020. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 5 tetoválásom van jelenleg, egy egész hátas lesz a következő. Amelyik pasinak ez nem tetszik, annak nem kell megd ugnia.
2020. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem izgat. A tetkóval még nincs is bajom de a piercing engem zavar, meg taszít
2020. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint izgat. De a csikló piercing az taszít kifejezetten. Tetkó lehet bárhol.
2020. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

A fülbevaló az szép és szexi lehet, de minden más testmódosítás vagy semleges vagy taszító. A piercingek abszolút semmi értelmét nem látom, esztétikai értéke maximum a köldökben függő köves piercingeknek van. A tetoválás nem testre való

A nők bőre alapjában véve egy gyönyörű és izgató ezt összefirkálni bűn! Az meg különösen rohadtul taszít amikor egy nő nem tetkós hanem freskós!!

Az emberi test szép akinek ez csak módosítva és összepinkába elfogadható annak a felfogása nem egészséges.

35F

2020. máj. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Kedves előző. Szerintem pedig azokkal ez emberek gondolkodásával van baj, akik minden embert, akinek más a véleménye, mint a tiéd, nem normálisnak titulálnak.

Szerintem akinek tetszik, az varrasson. Hordjon piercinget. Nem baj az, ha kifejezzük magunkat, legalább nem ismerkedünk olyan emberekkel, akik így gondolkodnak, mint te.

2020. máj. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akik hasonlóan gondolkodnak, mint te, hogy izgató, szexi, azoknak is valószínűleg van, de nem 100%, mert van, aki csak a másikon tartja annak, magán nem.

Vannak olyan pasik, akik 1-2-t még elfogadnak, de több nekik már sok. Vannak olyanok is, akiknél a fülbevalón kívül bármi más is már sok.

Szóval a teljes testen végigfutó sok tetoválás és testékszer, esetleg testmódosítások (tündefül, kettévágott nyelv, implantátumok, csiszolt fog, tetovált szemgolyó, leszedetett mellbimbók, összevarrt köldök...stb) egyvele az, ami összeségében valakiknek vonzó, szexi, míg a másik véglet a teljes natúrságot (festetlen haj, smink nélkül, festetlen köröm, semmi testékszer és testdísz) tartja annak. A kettők között pedig ott van a többi férfi fantáziája. Sosem fogsz mindenkinek 100%-ban megfelelni, így magadnak felelj meg, magadnak tetszen a látványod és ehhez fogsz majd találni olyan pasit, akinek az jön be ;)

Nekem tetszenek a testékszerek, tetoválások egyaránt, de barátnőmet nem kötelezném, hogy csináltasson, illetve, ha több lenne neki, nem szedetném ki/le vele, mert ha így érzi magát teljesnek, akkor úgy szeretem ;)

2020. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem csak köldök piercingem van meg füllbevalóm , többet nem akarok. Szép selymes a bőröm sajnálnám betintázni. Ami igazán a fantáziám izgatta h a testfestés mennyire izgatja a pasik fantáziáját? Mármint nem az h van egy nagy papír és összekenítek egymást. Hanem ha a nőre valami szép minta van festve akár az egész testén akár acici meg a hason.stb. ( ilyen lemosható)
2020. máj. 4. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!