Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki lehet találni valamiből,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet találni valamiből, hogy milyen lesz a pasi az ágyban?

Figyelt kérdés
Forró, szendvedélyes szeretkezésre vágyom. De miből tudható, hogy képes ilyenre a pasi?

2020. máj. 2. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmibol. De komolyan nem.
2020. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Forró, nedves puncit kap érte cserébe...😘
2020. máj. 2. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnos csak akkor fogod megtudni, mikor már rajtad fekszik.
2020. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod - hacsaknem ez egyik barátnőd ex pasija. Ráadásul az első pár alkalommal sem derül ez ki biztosan, mert idő kell míg összeszoktok.
2020. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondják, a táncból le lehet szűrni valamennyire
2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem, és ismerj meg. Beszélgessünk. Mesélhetnék neked!
2020. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem egyedül a férjemmel volt ilyen élményem, hogy mikor megismertem és elkezdtem róla fantáziálni, az addig látott személyiségjegyei alapján elképzeltem, milyen lehet vele az ágyban. Amikor odajutottunk élőben is, hiszed vagy sem, voltak dolgok, amik forgatókönyv szerint úgy zajlottak, ahogyan én azt nagyjából két nap ismeretség alapján elképzeltem :D De senkivel előtte nem volt ilyen, mindenki más meglepetés volt (ő is meglepetés volt sok szempontból is, de ez a dolog nekem pl tetszett). Több exemről hittem azt korábban, hogy na majd ő igazán gerincre fog vágni, olyan szenvedélyesnek tűnt meg minden, aztán volt olyan közülük, aki konkrétan azt kérte tőlem, hogy dugjam meg én őt. Hátszóval... Az ilyesmit tényleg akkor tudod megmondani 100% biztonsággal, amikor már abba a szituációba kerültök.
2020. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Lehet következtetni rá a kommunikációjából. A temperamentumára mindenképp.

Nekem minden csajom levágta egyből milyen vagyok. (egy állat)

A lényeg a határozottsága,és nem szabad hogy "behódoló" típusú legyen. Határozottnak kell lennie,nem bunkón,de tudja mit akar,és kitalálja hogy te mire vágysz.. (nekem mindig sikerül)

Ezekből tudni fogod. Kerüld a sunyi,kuka,nem kommunikatív emberekek fiúkat. Azokkal csak bajlódni fogsz..! :)

2020. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Abból, h vezetni akar, irányítani.

Temperamentumos, érzed, látod rajta, hogy sok energiája van.

Pontosabban aki úgy néz ki valószínűleg az is, érzed.


Ez egy remek kérdésegyébként.

2020. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőlködjetek, nem is nőnemű a kérdező.
2020. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!