Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt a legdurvább legszokatlanabb dolog amit egy pasi kért tőletek szex terén?

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszi
2020. ápr. 30. 23:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%

Szia! Lehet nem mindenkinek extrém, de az én palim azt kérte egyszer, hogy nyaljam ki a segglyukát. :O Erről mi a véleményetek?

22/L

2020. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is nyalta már ki nő,illetve kinyaltuk egymásnak. 42F
2020. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
41%
Oh és még (1-es vagyok). Valamelyik héten volt (ezt megcsináltam), hogy megkért, szopjam le utazás közben (amikor épp vezetett). Ez mondjuk nagyon tetszett, nekem is izgi volt. És öröm volt látni mennyire élvezte és mennyire tetszett neki. Hozzá teszem, soha nem gondoltam volna, hogy én ezt valaha megcsinálom. :)
2020. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
3. És ezt vigyorogva írod, király. Sose kételkedtem, hogy akiknek autójuk van és vezetnek, azok hülyék teljesen, de most bebizonyítottad. Örülök, hogy ilyen vicces, hogy mások életével így szórakoztok. Hajrá!
2020. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
#1/#3 gratulálok! Ennyi ésszel szabad lábon.. arra nem gondoltok, hogy mi van, ha balesetet okoztok? Oké, a saját életetekkel úgy szórakoztok ahogy akartok, de annyira gáz, hogy ezzel másokét veszélyeztetitek, és csak annyi a reakciód rá, hogy jajj de izgi volt.
2020. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy vezetés közben kinyalni a seggét az durvább lenne 😂
2020. ápr. 30. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Gyerekek... Sehol sem írta, hogy a reggeli csúcsban ment a dolog. Ha egy nem forgalmas úton, belátható szakaszon csinálták, akkor előbb fog a tüsszentésetektől meghalni valaki, mint tőlük.
2020. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Oszinte valaki erre nekiestek

Tipik magyarok....

Honnan tudjatok h nem egy koszos folduton szopta le a faszijat amig hazamentek anyostol?

2020. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ettől durvábbat nem kértek? Ezek nem olyan über beteg dolgok.
2020. ápr. 30. 23:44
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
8. Aha, mert koszos földúton véletlen sem kerülhet semmi oda rajtuk kívül? Ha nekik eszükbe jutott ott autózni, másnak is eszébe juthat. Hacsak nem béreltek ki egy útszakaszt, vagy eleve az ő magánterületükön autóztak. Úgy látszik, sok hülye autós van itt, akinél ha nincs csúcsforgalom, már nem is kell figyelni az útra, mert minek. Még nem próbáltál kimászni a volán mögül útközben és az autó tetején tornázni? Pedig az az igazán jó, miért nem próbálod ki?
2020. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!