Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvasstátok már Jancsó Miklós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasstátok már Jancsó Miklós szeretői című könyvet? Tényleg 547 szeretője volt akivel mind szeretkezett? 18 l

Figyelt kérdés

Nem régiben olvastam Jancsó Miklós szeretői című könyvet.

1988-ban adták ki és olyan jelenetek vannak benne olyan feneke van a nőnek hogy azt még én is megirigyelném.


Tényleg ilyen nagy Casanova volt Jancsó Miklós?

Több mint 500 szeretője volt?


Nektek fiúk volt már 500 szeretőtök?



2020. ápr. 30. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 500 elég soknak tűnik. Mondjuk 70 éves koráig volt aktív 18-tól. Akkor az 52 év. Évi 10 szerető? Nem lehettek túl mély kapcsolatok. Egyébként elképzelhető, mert Jancsó nagyon felkapott volt, így sokan ismerték.
2020. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha nem Jancsó Miklós lenne a neve, hanem Szabó János, nagy ívben leszarták volna.
2020. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán!

Minden nap megdugott 1 lányt!

És mindig mást..

Évi 365..

De ez enyhén szólva is túlzás..

Vegyük heti 1-et. Az évi 57. Úgy reálisnak mondható..

De nem az..

Wesselényi Miklós is így járt.. Lovakért cserébe fertőzött lányokat kapott.. És pórul járt..

Ezt inkább valami fórumon kérdezd!vagy esetleg könyv kategóriában

2020. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 45 éves Ffi vagyok, a mai napig éppen 60 különböző nőt dugtam meg. Csak ideje lenne az embernek, manapság szerintem ez a legnagyobb probléma, nem is a promiszkuitás.
2020. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!