Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejön a FINDOM?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön a FINDOM? (Nem femdom)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az??
2020. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Amikor a szubmisszív felet anyagilag is kihasználják és fizet a domináns félnek. Hát szerintem nem túl gyakori fétis a nők körében :D
2020. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem izgat, kihagyom az életemből:D
2020. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A findom is femdom
2020. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön a femdom, a legtöbb mindenre nyitott vagyok, mégis a findom fétisht sosem értettem. Nekem alahogy az már egy túl magas fokú kihasználás. Az már olyan, hogy csak a pénzem miatt van velem. Még ha szolga is vagyok, fontos, hogy ÉN vagyok az, és nem egy akárki akinek éppen erre volt kedve.

Sajnos úgy veszem észere, hogy elég rossz hatással van a femdomra, és egyre több domina várja el az adózást. Persze ,,főállású dominák" teljesen más kérdés. Ha valakinek stúdiót kell fentartani, ezközöket vásárolni az valóban nem egy olcsó dolog. Viszont ők egy szolgáltatás. Kérsz valamit, kifizeted és azt kapod, tehát amíg nem kezdődik a szeánsz, ugyanolyan félnek tekint.

Nyilván ha valakinek a findom a fétise és cash meetingekre szeretne járni, akkor nem tud mit tenni. Így működik akkor nem érdemes magába foyltanja ha erre vágyik.

2020. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj mi előtt irnátok, előző vagyok és sub fiú, nem domina

:)

2020. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!