Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szükségetek van erre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szükségetek van erre?

Figyelt kérdés

Szex közben mennyire fogdosnátok a csaj mellét? Fontos hogy lehessen ciciszex vagy inkább olyan ami tenyérben elfér?

Zavarna titeket hogy nincsenek “nagy öblök”?


2020. ápr. 29. 21:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szeretem. Nincs szükségem mell szexre.
2020. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Hát az A kosár a legkisebb és egyre több hely van ahol már ekkora kosaras melltartót nem is lehet venni.

A szám az lehet 100 is, attól az A kosár elég kicsi. És ehhez még széles váll is tartozik. 😔

2020. ápr. 29. 21:47
 13/26 anonim ***** válasza:
58%
Az A kosár tökély. Istenem...
2020. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#9: az is teljesen jó.

(#6)

2020. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, nem a mellektôl lesz valaki nô és egy fiú, aki tényleg szeret nem azt fogja nézni, hogy mekkora a melled. Engem az se zavarna, ha a lánynak nem lenne szinte egyâltalán cicije.
2020. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%
Megmutatod? Szerintem tetszene nekem :D főleg ha rájuk írod a nevem :D
2020. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A női mellekben és a vasúti modellekben közös hogy mindkettőt a gyerekeknek találták ki, de a felnőttek élvezik :)


Naná, hogy megfogom a melleket, s meg is kell, egy fontos erogén zóna, de amúgy is jó fogni, csókolni, kényeztetni a nőiesség "szimbóluma" hozzátartozik egy nőhöz. S nem, nem kell giga lufinak lennie, inkább a testalkatához illeszkedjen méretben, formában.

2020. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#15 volt már kapcsolatom, 19 éves vagyok😄

De volt olyan hogy valaki akart volna mellszexet, nekem meg ez elég kivitelezhetetlen volt, hiába nyomtam őket össze látszott hogy ez nem fog menni.. A pasi szeribt ez izgató volt, én inkább csak szégyeltem magam, mert nincs akkora mellem hogy elég legyen.

2020. ápr. 29. 22:23
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy A-s cicin felöltözve is látszik, hogy nem mellszexre termett. Ha annyira fontos lett volna neki a mellszex, akkor le sem fekszik veled...
2020. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam egy sráccal. Az úgy ért hozzá,mintha valami csoda lenne. Úgy is kezelte, simogatta,izgatta. Sem előtte, sem utána nem találtam ekkora fanatikust.

Mikor először közé csúszott, és ahogy belemelegedett hát még mindig ráz a hideg a gondolatra.

A férjem is azt állítja,hogy cicirajongó, de fasorban sincs ahhoz a vágyakozáshoz. Értelemszerűen a kivitelezés sem olyan.

Bocs, hogy nőként válaszolok, de megrohantak az emlékek

😀

2020. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!