Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is zavarnak a mérettel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavarnak a mérettel kapcsolatos kérdéseknél a kamu válaszok?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ennél a kérdésnél legalább őszinte válaszok vannak. A többi kérdésnél ezt miért nem lehet? Miért kell hazudozni?



2020. ápr. 28. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Nem kötelező rákattintani, s elolvasni.
2020. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem, mert abszolút nem érdekel, hogy ki milyen álomvilágban él.

Egyébként a hülyének is lejön, hogy kamuznak, tehát bírom, hogy itt kb minden nő először nagyfarkúval volt, de soha nem volt orgazmusa, most meg a kis 12 centis rózsapatron egy menet során is legalább 5* élvezteti el.

Hihető:D

Abba meg már bele se megyek, hogy mit látok a való világban.

Számtalanszor leírtam, hogy ott van haverom, akkora farka van, mint egy Pringles doboz, aztán taoadnak rá a nők...

2020. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az zavar, hogy: sok kispocsu fejeben el a kep, miszerint a nagy locs a jo a noknek es a kicsit pedig kinevetik es ha ennek a kepnek valaki ellent mond akkof hazudik, kamus, troll stb. Aki meg megerositi ezt a belso hitet arrol meg fel se merul, hogy kamus lenne, esetleg fiu, esetleg troll. Tehat nektek mindegy mi a valasz, mert ugyis csak azt hiszitek el ami megerosit benneteket a baromsagotokban. Szoval innen nezve ertelmetlen es felesleges ez a kerdes.
2020. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem a mérettel kapcsolatos kérdéseket zavarnak. Ha fiú ha lány teszi fel
2020. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A kerdes maga idiota. Azt pedig el kene tudni fogadni, hogy egyebkent tenyleg vannak nagy meretek is, es nem keves. Sok kicsibol, sok nagybol talan tobb van, mint az ugynevezett atlagbol. Es akkor a nagy az hazudik, nagykepu es utalnivalo nyilvan.
2020. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Steven: nyugi az összes "méretes" kérdést fiúk teszik fel :)


Te mit tekintesz kamunak? Mert azt nem osztottad meg.

2020. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondok nektek egy adu ász választ a méretkérdésre :)


Ha valaki annyi nővel lett volna a méretéből kifolyólag akkor nem tenne fel kérdést erre vonatkozóan hanem tudná a kérdésre magától a választ.

2020. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 21:16


Nőknél a mell méretre gondoltam

2020. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, én már egyre inkább kezdek kételkedni benne, hogy vannak-e itt egyáltalán nőnemű válaszolók, akár a kicsit, akár a nagyot preferálják a válaszaikban. :D
2020. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mit vársz? Ennél sokkal komolyabb dolgokban is gyomorforgatóan képmutatók az emberek. Miért is lenne ebben az esetben más a helyzet?
2020. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!