Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meret manias lanyok! Miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meret manias lanyok! Miert jobb a nagyobb?

Figyelt kérdés
Milyen plusz oromot okoz, amit egy kisebb meret keptelen ?
2020. ápr. 28. 06:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

a kis/átlagfarkú férfiaknak kár erőlködniük ezekkel a kérdésekkel, mert csak arra megy ki a játék, hogy kapjanak végre egy megnyugtató választ egy empatikus nőtől, aki majd megsimogatja a fejüket, és közli, hogy "minél kisebb, annál jobb a szex :)))))))))"

bár sok nő ugyanezt csinálja a másik oldalon, hogy még életében nem volt hüvelyi orgazmusa egy vastag, hosszú faroktól (azt sem tudja, hogy egyáltalán ilyesmi létezik) úgyhogy bemeséli magának, hogy az ő hüvelyébe az ideális a "9,5 centis, ceruzavékony :)))"


lehet hazudozni, gyerekek, de felesleges.


győzköditek magatokat, hogy egy csepeli panelban nagyobb élmény a májkrémes kifli, mint a seychelle-szigeteken egy hatfogásos vacsora.


azt, a kifejezetten nevetséges agyrémet meg hagyjuk már, hogy a nők többsége úgy csinál, mintha a kisfarkú férfiak lepedőakrobaták lennének, meg szenvedélyesek, lol.

szabályosan mintha átok lenne, ha valakinek a farka kitölti egy nő hüvelyét, és feszíti minden pillanatban, ugye?

2020. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem gyengen frusztralt vagy teso
2020. ápr. 28. 10:36
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert a kicsitol nem tudok elelvezni. Kell a 17-18 és vastag legyen.
2020. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
Látom sokaknak fáj az igazság :D A 12-es is kb azt írta le, mint én, ő mégis fel lett pontozva, én meg le. Ennyire nem megy a szövegértés se?
2020. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Jobban szeretik a nagyot, csak itt az oldalon hazudoznak hogy nem!

Meg a magát nőnek kisfarkúk írjàk hogy jó az átlag!

Nekem 17 cm van! És a nő akivel szexelek mondta hogy kutyában még sok is, de mondta hogy ha kisebb lenne teljesen elképzelhetetlen lenne a szex, simán tudom őt oldalt fekve is dugni, pedig nincs kis segge.

Na ennyit arról hogy a nőknek jó a kicsi... ezt csak a sok komplexusos szűz 20-40 közötti lesi itt hogy mikor írja már valaki hogy nyugtassa őket!


NEM ELÉG AZ ÁTLAGOS! KEVÉS!!!


Ja, és a nő szült 2 gyereket, nem tág, de nem is szűk, van hogy még így is feszítem.

2020. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező csak mondtam egy'random számot.

Elég a 15 is

De egy 8-12 centiddel mit csinaljak

2020. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!