Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez az incel dolog? Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az incel dolog? Mennyire elterjedt Magyarországon? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem hallottam róla, viszont volt egy eset, és akkor hallottam először. Az eset: van egy évfolyamtársam, aki szegény eléggé szerencsétlen. Egy közös órán melléültettek, és elég jól elbeszélgettünk többször is(órán meg online is) de felőlem teljesen baráti szinten. Mióta nincs suli azóta is írogatott rám(ő kezdeményezte a beszélgetést szinte mindig) szóval sulin kívül is dumáltunk,de én nem hittem hogy bejövök neki úgy mint csaj. Nekem pasiként teljesen közömbös. Aztán alakult valami egy pasival, aki kommentelgetett a képeim alá. És ez a "haver" kérdőre vont, én meg mondtam hogy valószínűleg össze fogok jönni a pasival. És ekkor tört ki a dráma. Elmondott minden k-nak, meg hogy az ilyen lányok miatt mint én vannak az incelek. Szóval így tudtam meg hogy vannak incelek és így ástam bele magam a témába. Vagyis nem ástam annyira bele magam, csak utánanéztem, és eléggé érdekesnek találom,de semmi nagy tapasztalatom nincs a dologban. Szóval szívesen veszek véleményeket, tapasztalatokat,gondolatokat, szinte akármit vagy itt vagy privátban.
2020. ápr. 27. 12:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Incelek mindig is voltak. Mármint ha azokat a pasikat vesszük ide, akik marhára szeretnének nőt, de nagyon nem kapnak.


Az újdonság az, hogy neten anoniman be is merik vallani, valamint, a neten összeverődve, jó kis mitológiát fabrikáltak maguknak a Chadekkel, meg Stacey-kel.



A pasas meg simán hisztis volt, nem incel, fantáziált rólad, és mivel kedves voltál vele, azt hite, hogy sinen van. Aztán mikor csalódott a kis álomvilágában, akkor rád zúdította minden keserűségét.

2020. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok. Akik ezt a csoportot hibáztatják, azok sajnos nem ismerik a szó valódi jelentését. A tudatlanok kedvéért leírom, hogy a szó jelentésében nem szerepel az, hogy ezek az emberek másokat hibáztatnak a sikertelenségük miatt! Vannak ilyenek is köztük, de ahogyan a 3-as nagyon jól leírta, a sikertelenség egy idő után kikészíti az embert. Az is egy nagy marhaság, hogy mi azt hisszük, hogy alanyi jogon jár a szex.

Ez a kifejezés egy sajnálatos helyzetre utal, és a nőkre nézve semmilyen negatív jelentése nincsen!


10-es, ez a férfi sajnos így viselkedett, de én nem ismerem a történet részleteit. Viszont jó lenne, ha nem általánosítanál az összes incelre, mert ez egy tág kategória. Sok oka lehet annak, hogyha valaki nő nélkül marad. Ez olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy az összes vak ember hülye! Ez a viselkedés nem attól függ, hogy incel-e valaki, vagy sem.


Sajnos a tudatlanság rosszindulatot szül sokakban, ez látható az itteni hozzászólások egy részében is. Másrészt pedig a nők eleve nem is tudják, hogy milyen ez a helyzet, mert ők csak nagyon ritkán vannak ebben a helyzetben.


Kérdező, ez a fiú pusztán féltékeny lehetett, ennek mi köze van az incel szóhoz? Szerintem semmi.

2020. ápr. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Ráadásul az ilyen "megveretésekből" rendőrségi ügy is lehet. Nem ez a módja a dolgok elintézésének.
2020. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
#14 Huha. Mert nők zaklatásából nem lehet rendőrségi ügy?? Amúgy ne aggódj miattam! A legjobb haverom bratyója rendőr, ő volt az egyik aki végül "rábeszélte" hogy szakadjon már le rólam. ;)
2020. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 Nem aggódok miattad, meg nyilván tudom, hogy nők szóbeli zaklatásából is lehet rendőrségi úgy, de leírtam, hogy nem ismerem a részleteket. Hogyha ő, ez a rendőr ismerősöd verte meg esetleg, akkor ez meg róla állít ki bizonyítványt. Ők sem élhetnek vissza a helyzetükkel. De legalább így vége lett ennek a dolognak.
2020. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"rendőrségi ügy" - nyilván ezt akartam írni
2020. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nincsenek incelek, csak GIGACHADek.
2020. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#18 Azok kicsodák?
2020. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tyrone Titandick mindenkit MOGol ezen az oldalon.
2020. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!