Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok van veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok van veletek olyan, hogy egy pali személyisége nagyon bejön nektek, annyira rosszul sem néz ki és legszívesebben leszopnátok úgy hogy orgazmusotok van? (farka méretétől független fel tudtok izgulni? )

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Azért annyira nem izgulok fel h magam alá orgazmusozok..



Max jobban be nedvesedek

2020. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Most vegyuk ugy, hogy felizgulni olyan, mintha allna a farka a nonek. Erzesre. De azert hol elvezel te el attol, hogy a masikat elegited ki, es te csak ugy vagy?
2020. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elélvezni konkrétan én sem tudtam még szopástól, de olyan simán volt, hogy annyira felizgultam közben, hogy a vége felé lenyúltam, és kb. két-három érintés kellett, aztán mentem vele együtt.
2020. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!