Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodik tőlem? Adok magamra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodik tőlem? Adok magamra, mások szerint szép vagyok, mégsem szeret?

Figyelt kérdés
Barátom feküdt én meg előtte, kényeztettem már egy jó 20-30 perce mert mindig mondja hogy jó lenne ha csinálnám, erre egyszercsak feláll és aztmondja induljunk a dolgunkra. Abbahagytam és persze nem indultunk sehova. Valamint nem hajlandó együttfürödni, kinyalni, csók/csókolózni sem... 2 éves a kapcsolatunk. Hetente egy alkalommal találkozunk.

2020. ápr. 25. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Biztos jó ez neked, illetek egymáshoz.

HA nem így lenne már kirugtad volna.

2020. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni de mindig ő a tökéletes, szerinte saját hibámból nem tudok elélvezni nem azért mert ő csak azzal foglalkozik hogy ő elmenjen...
2020. ápr. 25. 10:06
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Élvezte mikor kényeztetted? Lehet ezzel van a gond. Beszéljétek meg, hogy esetleg mit csinálj másképp és mond el neki, hogy neked is jól esne ha kényeztetne.


Mikor én a párommal csak hétvégente szoktam találkozni, automatikus volt, hogy szexeltünk. Akár többször is.

2020. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítve az előttem szólókat, lehet hogy van valakije rajtad kívül is!
2020. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mert ez így nem igazán nevezhető kapcsolatnak, nem kívánom hogy hagyd el de ha mondjuk rájönne hogy el is veszíthet lehet hogy a fejéhez kapna.. Komolyan milyen pasik vannak!!
2020. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem egy kissé önző ez az alak, mentàlisan minden ok nàla?
2020. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de egyetèrtek az elsővel

Ez egyèrtelműen sz@r kapcsolat. Mégis benne vagy.

2020. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És neked ez a kapcsolat azért jó, mert...?
2020. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a természethez nem kell másnak lenni a képben. Unja az egész banánt...


Nincs kedve hozzá és tök mindegy mit csinálsz.

2020. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én lapátra tenném.
2020. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!