Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők Ramsay Bolton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők Ramsay Bolton magyar hangja szerintetek szexi? Ha valakinek ilyen a hangja az vonzó vagy taszító? (LINK)

Figyelt kérdés
[link] 1:45 ig beszél nem sok ha valaki végighallgatja érdekelne. Ugye mély a hangja és a csajok szerint az vonzó ha a pasas hangja mély azért kérdeztem.

2020. ápr. 24. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez rohadtul bizarr. Az angol eredetiben egyáltalán nincs mély hangja. :D
2020. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon vonzó hangja van.
2020. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs mély hangja az angol verzióban és szerintem is bizarr de van benne valami vonzó mert mély és erőteljes szerintem. Bár férfi vagyok és hetero csak szerintem jól hangzik, nem? Tehát alapból mély a hangom de nem pont ilyen de szerintem az övé tök menő. Egyetértetek?
2020. ápr. 24. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik és eredetileg nagyon nem ilyen Iwan Rheon hangja.

Jon Snow viszont, na ő meg a hangja nagyon szexi, a magyar sem rossz.

2020. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon illik a karakterhez, hogy vonzó e hááát..... igen :D
2021. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Angol hangja sokkal jobb volt, ezért is nezem ha lehet felirattal
2021. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!